Vesely-drak.cz slevový kód

Internetový obchod Vesely-drak.cz byl založen v roce 2009, takže má za sebou už více než 10 let úspěšné existence. V současné době se jedná o jeden z nejznámějších českých e-shopů, který se soustředí na prodej karetních a deskových her. Pokud tedy využijete slevy na Vesely-drak.cz, můžete si za výhodnější ceny např. pořídit balíčky, krabičky, alba, obaly a podložky na hru Magic: the Gathering, stejně jako trička nebo knihy. Laciněji si navíc můžete zakoupit i sortiment, který se týká světa Pokémonů. Pokud tedy hrajete právě tyto sběratelské karetní hry, slevové kupóny na Vesely-drak.cz a další slevové akce mohou znamenat zajímavou finanční úsporu.
V nabídce tohoto internetového obchodu seženete ale i další produkty. Slevové kódy na Vesely-drak.cz proto zajišťují výhodnější nákup také dalších karetních her jako Dragonborne, Hra o trůny, Warhammer Champions, Star Wars Destiny nebo Pán prstenů. K dispozici navíc máte i deskové a stolní hry, a to včetně rodinných a party her. Objednat si přitom můžete i doplňky ke hrám. Využít přitom lze speciální slevové akce jako cashback na Vesely-drak.cz, díky němuž můžete získat část utracených financí zpět na účet. Výhodnější nákup si je navíc možné zajistit i díky dopravě zdarma, na kterou budete mít nárok v případě, že učiníte objednávku nad 2 000 Kč.

Cashback sleva na Vesely-drak.cz 2.2 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Vesely-drak.cz ve výši 2.2 %.

Slevy na Vesely-drak.cz, které již neplatí

Sleva 10 % na Pokemon produkty se slevovým kuponem u Vesely-drak.cz

Kód kuponu využijete v nákupním košíku na veškeré pokemon zboží výjima booster boxů.

Zobrazit kupón
Platný do 10. 09. 2022

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody věrnostního programu?

Výhodou věrnostního programu je, že z každého nákupu získáte 5% zpět, ty se Vám promění ve věrnostní body, které pak můžete uplatnit na nákup.

V jaké hodnotě si můžu zakoupit dárkové poukázky?

Dárkové poukázky si můžete zakoupit v hodnotě 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.

Ohodnoťte obchod Vesely-drak.cz

Hodnocení
Vesely-drak.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 605 737 588 eshop@vesely-drak.cz @veselydrak
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
Česká pošta
PPL
Zásilkovna