Slevové kupóny a kódy na Martinus.cz

Knihkupectví Martinus bylo založeno už v roce 1990, a to ve slovenském Martině. Ostatně samotný název je odvozen z latinského označení tohoto města. Prvních deset let existence byly knihy prodávány v kamenném obchodě, v roce 2001 bylo navíc spuštěno on-line knihkupectví. O 11 let později byl založen také český internetový obchod, ve kterém je možné využít slevy a slevové kupóny na Martinus.cz. S jejich pomocí si lze zajistit výhodnější ceny beletrie, knih pro děti, ale také naučné a odborné literatury nebo učebnic. Martinus slevové kódy je možné uplatnit také při nákupu kuchařek, životopisů, cestopisů anebo knih z oblasti náboženství a esoteriky.
Aktuálně máte k dispozici přes 170 000 produktů, takže nabídka obchodu je opravdu široká a jedná se o jednu z nejširších nabídek v České republice. Slevy a slevové kupóny na Martinus.cz můžete využít také v případě, pokud si chcete pořídit audioknihy, e-knihy, filmy, společenské hry, puzzle nebo stavebnice, přičemž k dispozici máte i rozličné doplňky. Zaměřit se lze také na Martinus cashback, což je forma úspory, díky níž vám bude určité procento z utracené částky vráceno zpět na účet. Při objednávce nad 999 Kč si navíc zajistíte dopravu zdarma. Jestliže tedy patříte mezi milovníky literatury, neváhejte využít jednotlivé slevové akce a můžete při jejím nákupu výrazně ušetřit.

Expirované kupony

Ke každému nákupu nad 300 Kč poštovné zdarma u Martinus.cz

Nechte si zboží doručit zdarma k nákupu v hodnotě přes 300 Kč. Akce se vztahuje na všechny druhy dopravy.

Zobrazit slevu
Platný do 01. 03. 2022

Sleva 100 Kč na příští nákup k nákupu nad 999 Kč

Slevový kupon obdržíte v novém roce na váš email. Slevový kupon pak můžete využit do konce ledna 2022 a lze jej uplatnít k nákupu nad 450 Kč.

Zobrazit slevu
Platný do 15. 11. 2021

Ohodnoťte obchod Martinus.cz

Hodnocení
Martinus.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
226 517 250 naslovicko@martinus.cz @Martinus.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
GLS
Osobní odběr
PPL
Zásilkovna