Sevt.cz slevový kód

Společnost SEVT byla založena v roce 1992, přičemž se jedná o nástupce Statistického a evidenčního vydavatelství tiskopisů, které existovalo již od roku 1954. V současné době se jedná o předního českého lídra v oblasti vzdělávání, stejně jako školních a výtvarných potřeb. Nabízené zboží si je možné zakoupit ve třech kamenných prodejnách, ale také v rámci internetového obchodu. Slevy a slevové poukazy na SEVT.cz lze konkrétně uplatnit při nákupu učebnic, sešitů, zápisníků, potřeb pro kreslení a malování, didaktických a výukových pomůcek, kancelářských potřeb, vybavení tříd a škol i tiskopisů pro mateřské, základní a střední školy, dvojjazyčná gymnázia, konzervatoře a vyšší odborné školy.
Slevové kupóny na SEVT.cz mohou znamenat finanční úsporu i při objednávkách hospodářských a zdravotních tiskopisů, tiskopisů pro státní správu či knihovny, ale také věstníků, zpravodajů a bezpečnostních tabulek. Se slevovými kódy na SEVT.cz si je navíc možné výhodněji zakoupit i literaturu různých žánrů, hry a hračky, prostředky pro péči o zdraví i drogistické zboží. Nižší ceny může zajistit i doprava zdarma při objednávce nad 1 500 Kč, případně cashback na SEVT.cz, díky němuž lze získat určité procento z utracené částky zpět na účet. Slevy přitom najdete i v prodejnách v Praze, Brně a Českých Budějovicích.

Cashback sleva na Sevt.cz 4.4 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Sevt.cz ve výši 4.4 %.

Často kladené otázky

Kde získám slevové kupony?

Slevový kupon můžete získat například odběrem newsletteru. Při odběru získáte vstupní slevový kupon v hodnotě 100 Kč, který můžete uplatnit na nákup, který překročí částku 980 Kč.

Mám nárok na dopravu zdarma?

Doprava zdarma je pouze na objednávku, která prekročí částku 1500 Kč.

Kdy si můžu moji objednávku vyzvednout na prodejně?

O možnosti vyzvednutí Vaší objednávky budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou.

Ohodnoťte obchod Sevt.cz

Hodnocení
Sevt.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
283 090 333 objednavky@sevt.cz @SEVT.cz
Platební možnosti
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
PPL
Česká pošta
Osobní odběr
DPD