Slevové kupóny a kódy na Topalkohol.cz

V internetovém obchodě Topalkohol.cz si můžete pořídit nejrůznější alkoholické nápoje z celého světa. Jeho nabídka zahrnuje kvalitní značkové destiláty od renomovaných výrobců. Pořídit si je přitom lze za příznivé ceny, neboť je možné využít rozličné slevy a slevové kupóny na Topalkohol.cz. Ty můžete uplatnit při nákupu kvalitních rumů a rumových elixírů, whisky, burbonů, vodek, koňaků, ginů, tequil, absintů nebo likérů. K dispozici ovšem máte i další alkoholické nápoje. Slevové kódy na Topalkohol.cz mohou využít rovněž milovníci brandy, calvados, aperitivu, vermutu, sherry, ovocných a jiných destilátů, ale také bílého či červeného vína.
Slevové poukazy na Topalkohol.cz mohou znamenat nižší ceny i speciálních produktů, tedy např. miniatur alkoholu, maxi lahví, dárkových balení nebo míchaných nápojů. Objednat si tu ovšem můžete i nealkoholické nápoje, mezi které patří zázvorové pivo, tonik, energetické nápoje anebo káva. Slevy na Topalkohol.cz lze ale využít i při nákupu cukrovinek, chuťovek k vínu, bonboniér či čokolád. Finanční úsporu může znamenat i cashback na Topalkohol.cz, díky němuž získáte část utracených peněz zpět na účet. Při objednávce nad 4 000 Kč budete mít dopravu zdarma, přičemž lze získat slevu 100 Kč na první nákup. Navíc je možné navštívit kamennou prodejnu v Praze na Starém městě.

Doprava zdarma se slevovým kódem na Topalkohol.cz

K uplatnění kódu musíte zakoupit minimálně jeden produkt ze speciální nabídky. Kód využijete ve vašem nákupním košíku.

Kategorie: Jídlo a nápoje
Zobrazit kupón
Platný do 01. 02. 2022
Kupón

Podobné kupóny a slevy

Doprava zdarma na Cerstvakava.cz

Při každém nákupu nad 3 000 Kč získáte automaticky slevu zdarma na celý svůj nákup na Cerstvakava.cz

Kategorie: Jídlo a nápoje Další kupony na Cerstvakava.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 07. 2022
Sleva

Sleva 10 % na značkovou kávu Cerstvakava.cz

Sleva 10 % platí pro nové zákazníky Cerstvakava.cz, kteří se zaregistrují přes akční fomulář na Cerstvakava.cz. Po registraci Vám příjde slevový kód na slevu ve výši 10 %. Sleva platí pouze na kávy značky Čerstvá káva.

Kategorie: Jídlo a nápoje Další kupony na Cerstvakava.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 05. 2022
Sleva

Ohodnoťte obchod Topalkohol.cz

Hodnocení