Emco.cz slevový kód

Společnost Emco byla založeny záhy po „sametové revoluci“, konkrétně v roce 1990. Zabývala se přitom vývozem a dovozem různých potravinářských výrobků, a to včetně tehdy nepříliš známých cereálií. V současné době se jedná o jednoho z největších nezávislých distributorů potravin v České republice a na Slovensku. Pokud se zajímáte o nabízené produkty, můžete si je jednoduše pořídit i v rámci internetového obchodu. Při on-line nákupu přitom lze využít slevové kupóny na Emco.cz, které dávají možnost ušetřit při nákupu výrobků s touto značkou, mezi které patří müsli, tyčinky, sušenky, kaše, vločky, krekry, ale také sušené ovoce, nápoje anebo cereální výrobky pro děti.

Slevové kódy na Emco.cz je nicméně možné uplatnit i při nákupu výrobků ze světa, protože společnost dlouhodobě zastupuje velké množství evropských značek kvalitních potravin, mezi které patří Panzani, Katjes, Carbobell, Violife nebo Heinz. Navíc distribuuje i produkty české značky Jim Jerky. Všechny tyto produkty si je tedy možné zakoupit výhodněji. Nemusíte se přitom zaměřit pouze na slevové akce, ale využít lze rovněž cashback na Emco.cz, což je specifická forma úspory, díky níž ušetříte až poté, co dokončíte objednávkový proces. Při objednávce nad 700 Kč budete mít navíc dopravu zdarma a zároveň se můžete stát členy EMCO klubu, což přináší zajímavé výhody.

Často kladené otázky

Najdu na emco.cz také recepty?

Na emco.cz naleznete recepty na snídani, na hlavní jídla a na dezerty.

Jaké jsou výhody věrnostního klubu Emco klub?

Členové věrnostního klubu Emco klub sbírají body za jednotlivé nákupy - například za nasbíraných 50 bodů získáte snídaňovou lžičku, za 150 bodů získáte misku s logem Emco, za 280 bodů zase Soubor cestovních her. Čím více bodů máte, tím atraktivnější dárky získáte. Členové věrnostního klubu Emco mají dopravu objednávky nad 800 Kč zdarma.

Musím za členství v Emco klubu platit?

Ne, za členství v klubu Emco se neplatí, členství je nezávazné.

Ohodnoťte obchod Emco.cz

Hodnocení
Emco.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 477 070 783 eshop@emco.cz @EmcoCerealie
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Osobní odběr
DPD
Balíkovna