Alkohol.cz slevový kód

Alkohol.cz je internetový obchod, jehož nabízený sortiment lze lehce odhadnout už podle samotného názvu. Pořídit si v něm můžete především alkoholické nápoj, a to za příznivou cenu. Při nákupu totiž můžete využít slevové kupóny na Alkohol.cz, které mohou znamenat zajímavou finanční úsporu. Pokud je uplatníte (a bylo vám 18 let), budete si moci výhodněji objednat nejrůznější destiláty od vodek a rumů přes whisky a giny až po absinthy a tequily. Slevy na Alkohol.cz nicméně mohou znamenat nižší ceny i u bílých, červených nebo růžových vín, stejně jako u šumivých vín, piv a ciderů. Kromě toho si lze pořídit i nealkoholické nápoje, mezi něž patří vody, limonády, sirupy, kávy a čaje. Pokud si najdete a uplatníte aktuální slevové kódy na Alkohol.cz, nemusíte ušetřit pouze při nákupu alkoholických a nealkoholických nápojů, ale v nabídce e-shopu máte k dispozici rovněž pochutiny a sklo a doplňky. Dokonce si můžete výhodněji pořídit i dárková balení, stejně jako luxusní a investiční láhve. Při nákupu je možné využít také cashback na Alkohol.cz, který dává možnost získat část utracených peněz zpět na účet. Pokud učiníte objednávku nad 5 000 Kč, budete mít dopravu zdarma, což platí i v případě, že si zboží osobně vyzvednete v kamenné prodejně v Praze 3. Zde samozřejmě můžete nakoupit i bez učinění předchozí online objednávky.

Cashback sleva na Alkohol.cz až 5.0 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Alkohol.cz ve výši až 5.0 %.

Podobné kupóny a slevy

Akční nabídka biopotravin na countrylife.cz

Potraviny v biokvalitě za snížené akční ceny nabízí eshop countrylife.cz._Nakupujte kvalitní biopotraviny jako flapjack, ovesné vločky, kešu ořechy, extrapanenský olivový olej a mnoho dalšího se sníženou cenou na eshopu Countrylife.cz

Další kupony na Countrylife.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024
Sleva

Sleva na vše za 99 korun na Vivantis.cz

Sleva do obchodu Vivantis.cz, známého pro produkty typu od hlavy až po paty. Nakupujte oblečení, boty a doplňky od značek jako Calvin Klein za pouhých 99 korun.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva na testery parfémů ve Vivantis.cz

U Vivantis.cz jsou k dispozici testery parfémů za zvýhodněné ceny. Nakupte teď a využijte této skvělé slevy.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva ve výši na nákupy v obchodě Vivantis.cz

U společnosti Vivantis si můžete pobavit celou rodinu. Nakoupíte zde oblečení, boty a módní doplňky. Ke zboží pro děti je rychlá doba dodání. Slevy a akce Vivantis.cz nabízí možnost úspory. Sleva se vztahuje na nákupy v obchodě.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva na testery parfémů ve obchodě Vivantis.cz

V obchodě Vivantis.cz lze pořídit testery parfémů za zvýhodněné ceny. Takto můžete zkoušet různé vůně nebo si zakoupit menší balení vašeho oblíbeného parfému.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Často kladené otázky

Za jak dlouho mi přijde objednávka z eshopu Alkohol.cz?

Doba dodání záleží na způsobu dopravy, ale eshop uvádí dobu doručení maximálně 3 dny.

Ohodnoťte obchod Alkohol.cz

Hodnocení
Alkohol.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5