Alkohol.cz slevový kód

Alkohol.cz je internetový obchod, jehož nabízený sortiment lze lehce odhadnout už podle samotného názvu. Pořídit si v něm můžete především alkoholické nápoj, a to za příznivou cenu. Při nákupu totiž můžete využít slevové kupóny na Alkohol.cz, které mohou znamenat zajímavou finanční úsporu. Pokud je uplatníte (a bylo vám 18 let), budete si moci výhodněji objednat nejrůznější destiláty od vodek a rumů přes whisky a giny až po absinthy a tequily. Slevy na Alkohol.cz nicméně mohou znamenat nižší ceny i u bílých, červených nebo růžových vín, stejně jako u šumivých vín, piv a ciderů. Kromě toho si lze pořídit i nealkoholické nápoje, mezi něž patří vody, limonády, sirupy, kávy a čaje. Pokud si najdete a uplatníte aktuální slevové kódy na Alkohol.cz, nemusíte ušetřit pouze při nákupu alkoholických a nealkoholických nápojů, ale v nabídce e-shopu máte k dispozici rovněž pochutiny a sklo a doplňky. Dokonce si můžete výhodněji pořídit i dárková balení, stejně jako luxusní a investiční láhve. Při nákupu je možné využít také cashback na Alkohol.cz, který dává možnost získat část utracených peněz zpět na účet. Pokud učiníte objednávku nad 5 000 Kč, budete mít dopravu zdarma, což platí i v případě, že si zboží osobně vyzvednete v kamenné prodejně v Praze 3. Zde samozřejmě můžete nakoupit i bez učinění předchozí online objednávky.

Cashback sleva na Alkohol.cz až 5.0 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Alkohol.cz ve výši až 5.0 %.

Podobné kupóny a slevy

Sleva Drmax.cz na sortiment Bioderma 3 za 2

V lékárně Dr. Max získáte slevu, o které mluví náš název Sleva Drmax.cz na sortiment Bioderma 3 za 2. Užijte si výhodný nákup Bioderma výrobků v obchodě Drmax.cz.

Další kupony na Drmax.cz
Zobrazit slevu
Platný do 03. 12. 2023
Sleva

Nabídka Drmax.cz - Sleva na Nizoral šampon a tonikum 3 za cenu 2

Nákup v lékárně Dr. Max vás přesvědčí o jejich velké nabídce. Sleva na Nizoral šampon a tonik je tu! Kupte 3 a zaplaťte jen za 2.

Další kupony na Drmax.cz
Zobrazit slevu
Platný do 03. 12. 2023
Sleva

Nákup z letáku: Drmax.cz poskytuje šanci koupit 3 Nizoral šampony + tonikum za cenu dvou

Ve Drmax.cz, nákup z letáku přináší příležitost získat 3 Nizoral šampóny plus tonikum za cenu dvou. Ta je bez použití kódů pro slevu. Využijte nabídku dnes.

Další kupony na Drmax.cz
Zobrazit slevu
Platný do 03. 12. 2023
Sleva

Sleva na produkty Nizoral v e-shopu Drmax.cz

Užijte si slevy na produkty Nizoral v přední lékárně Dr. Max. Akciaplatí pro tonikum i šampón Nizoral a máte možnost dostat třetí produkt zdarma. Využijte bez kódu na Drmax.

Další kupony na Drmax.cz
Zobrazit slevu
Platný do 03. 12. 2023
Sleva

Slevová nabídka Drmax.cz na šampon a tonikum Nizoral 3 za 2

Slevová nabídka na Drmax.cz. Kupujte nyní Nizoral šampon a tonikum 3 za cenu 2. Ušetřete při nákupu těchto top produktů.

Další kupony na Drmax.cz
Zobrazit slevu
Platný do 03. 12. 2023
Sleva

Často kladené otázky

Za jak dlouho mi přijde objednávka z eshopu Alkohol.cz?

Doba dodání záleží na způsobu dopravy, ale eshop uvádí dobu doručení maximálně 3 dny.

Ohodnoťte obchod Alkohol.cz

Hodnocení
Alkohol.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5