Slevové kupóny a kódy na Prospanek.cz

ProSpánek SE je pokračovatelkou společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která na českém trhu působí již od roku 1991, tedy více než 30 let. V současné době přitom nabízí své služby nejen v České republice, ale také v dalších zemích Střední Evropy. U nás je možné navštívit celkem 31 kamenných prodejen, které jsou rozmístněny po celém území ČR. V dalších 37 obchodech lze ovšem nakoupit také na Slovensku a v Polsku a společnost působí i v Maďarsku. V následujících letech navíc plánuje další expanzi. Zákazníci a zákaznice ovšem mohou nakoupit také v e-shopu, přičemž lze využít slevové kupóny na Prospanek.cz a další akce, což zajišťuje výhodnější objednávky.

V internetovém obchodě si můžete s pomocí slevových kódů na Prospanek.cz za nižší ceny konkrétně pořídit mnoho typů matrací v různých rozměrech, dále postele a rošty, ale také polštáře a přikrývky. Objednat si navíc lze i polohovací křesla a doplňky. Ušetřit je přitom možné při nákupu výrobků od značek jako Tempur, Enzio nebo Klinmam. Slevové kupóny na Prospanek.cz jsou navíc pouze jednou, nikoli jedinou výhodou nákupu v obchodě, který se specializuje na produkty pro zdravý spánek. Nakupující se totiž mohou spolehnout na dopravu zdarma při objednávkách matrací a postelí, stejně jako na 45denní záruku vrácení peněz. Výhodu pak představuje i členství v ProSpánek klubu. 

Často kladené otázky

Nabízí Prospanek.cz dopravu zdarma?

Nabízí, ale pouze během speciálních slevových akcí na dopravu zdarma.

Je možné si zboží z Prospanek.cz před nákupem vyzkoušet?

Ano, Prospanek.cz nabízí více než 30 kamenných poboček po celé České republice, kde si můžete zboží bez problémů vyzkoušet.

Lze na Propsanek.cz získat také cashback?

Ano, Prospanek.cz nabízí mimojiné i cashback, který můžete získat třeba na Kuponer.cz

Ohodnoťte obchod Prospanek.cz

Hodnocení