Temponabytek.cz slevový kód

Temponabytek.cz je internetový obchod, jejž provozuje společnost Tempo Kondela, s.r.o., která se zabývá prodejem nábytku na slovenské a českém trhu již od roku 1992. Nakoupit je možné ve 22 kamenných prodejnách na Slovensku, případně v partnerských obchodech v SR a ČR. Mnozí zákazníci však volí online nákup, protože si mohou prohlédnout pestrý sortiment zboží a navíc využít Temponabytek.cz slevové kupóny a rychlou dopravu. V e-shopu si lze pořídit kvalitní vybavení do všech místností v domácnosti od obýváku a ložnice, přes kuchyň až po koupelnu. Nenechte si tedy ujít slevové akce na Temponabytek.cz.

Cashback sleva na Temponabytek.cz 2.2 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Temponabytek.cz ve výši 2.2 %.

Podobné kupóny a slevy

Sleva na nákup v obchodě Butlers.cz

Užijte si slevu pro konečný nákup z nabídky Butlers.cz. Získejte rozmanitý nábytek a dekorace za zvýhodněné ceny. Bez použití slevového kupónu.

Další kupony na Butlers.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2024
Sleva

Sleva na nákup z Butlers.cz

Ušetřete na novém nábytku, dekoracích a doplňcích z Butlers.cz, jdete za designem nebo preferujete kvalitu. Sleva platí jak na internetu, tak ve kamenných prodejnách v Praze a Brně. Benefitujte z jejich věrnostního programu a 30denního rozvrácení bez udání důvodu.

Další kupony na Butlers.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2024
Sleva

Sleva na nákup u Butlers.cz

V obchodě Butlers.cz máme pro vás připravenou slevu nazvanou Svatba. Tento obchod je známý pro kvalitní a designově zajímavé produkty do každé místnosti vašeho domova, tak neváhejte a využijte naši slevu na nákup. Zařiďte si interiér či exerier ve stylu Asie, Maroka, Skandinávie, Vintage či venkov s výhodou.

Další kupony na Butlers.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2024
Sleva

Ohodnoťte obchod Temponabytek.cz

Hodnocení
Temponabytek.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 3.5/5
Kontakty
+420 225 990 893 [email protected] @kondelacz
Platební možnosti
Bankovní převod
Na dobírku
PayPal
Doprava
Kurýr