Slevové kupóny a kódy na Pottenpannen.cz

Společnost Potten & Pannen – Staněk group, a.s., byla založena již před více než čtvrt stoletím. V současné době se jedná o výhradního dovozce značkových kuchyňských a domácích potřeb, které si lze pořídit ve 12 kamenných prodejnách v České republice a na Slovensku, ale také v rámci internetového obchodu. Slevové kupóny na Pottenpannen.cz lze uplatnit při nákupu potřeb pro vaření, pečení a stolování, jako je nerezové nádobí, porcelán, sklo, keramika, kuchyňské náčiní anebo nože. K dispozici navíc máte rovněž elektroniku. Slevové kódy na Pottenpannen.cz je tedy možné využít i při objednávkách multifunkčních robotů, kávovarů nebo toustovačů.
Tento internetový obchod nabízí rovněž vybavení (nejen) domácnosti, s finanční úsporou si je tedy možné pořídit i chytré produkty, interiérové dekorace, vůně, manikúry, ale třeba také zahradní nože a nůžky. Slevové kupóny na Pottenpannen.cz přitom mohou znamenat výhodnější ceny produktů od předních výrobců jako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Při jejich nákupu se je možné zaměřit také na cashback, což je specifická forma úspory. Doplňme, že mezi 12 prodejnami Potten & Pannen se nachází i Gourmet Academy ve Vodičkově ulici na Praze 1, ve které sídlí prémiová škola vaření, jež získala ocenění nejlepší světové prodejny.

Expirované kupony

Sleva 20 % na sortiment forem na koláče Emilie Henry u Pottenpanenn.cz

Speciální akce je platná do vydání zásob nebo do odvolání.

Zobrazit slevu
Platný do 28. 05. 2022

Poštovné zdarma k nákupu přes 599 Kč

Nechte si vaši objednávku doručit zdarma při nákupu přes 599 Kč.

Zobrazit slevu
Platný do 14. 02. 2022

Zobrazit slevu
Platný do 08. 11. 2021

Zobrazit kupón
Platný do 08. 11. 2021

Při zakoupení filtračních konvic Brita obdržíte dárek zdarma u Pottenpannen.cz

Při zakoupení kterékoliv Brita filtrační konvice s ikonkou dárku obdržíte jako dárek 2 vodní filtry Brita Maxtra. Platí do vydání zásob.

Zobrazit slevu
Platný do 30. 11. -0001

Ohodnoťte obchod Pottenpannen.cz

Hodnocení
Pottenpannen.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 725 855 050 info@pottenpannen.cz @PottenPannen
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Geis Point
Osobní odběr
PPL