Gastroklub.cz slevový kód

Internetový obchod Gastroklub.cz nabízí online prodej nápojů a potravin, a to včetně bio produktů. Nakoupit zde tedy mohou všichni gurmáni, kteří zároveň dbají o zdravý životní styl. Při nákupu je navíc možné využít slevy a slevové poukazy na Gastroklub.cz, které mohou učinit v podstatě každou objednávku výhodnější. Zboží si lze také osobně vyzvednout na prodejně ve Vsetíně. Slevové kupóny na Gastroklub.cz a další slevové akce je možné uplatnit při nákupu vín, sektů, šampaňského, piva, kávy nebo čajů. K dispozici ovšem máte rovněž cukrovinky, pochutiny a superpotraviny. Objednat si navíc lze i barmanské přísady a potřeby, ale třeba také drogerii, tedy produkty pro krásu a zdraví, stejně jako pro péči o domácnost.

Často kladené otázky

Je tento e-shop také na sociálních sítích?

E-shop gastroklub.cz naleznete na Facebooku pod názvem Gastroklub.cz.

Je nějaké množstevní omezení?

Množstevní omezení nejsou, ale pokud si objednáte více než 30 kusů u jedné položky, je zapotřebí počítat s delší dodací lhůtou, neboť ta je závislá na aktuálních stavu skladových zásob.

Nabízí gastroklub.cz také cukrovinky?

V nabídce jsou bonboniéry, čokolády, bonbony, oplatky, sušenky, krémy a pomazánky.

Kde najdu novinky v sortimentu?

Nabídka na gastroklub.cz disponuje přímo sekcí "Novinky v sortimentu", kde naleznete všechny nové položky, které si můžete sami filtrovat dle vašich preferencí.

Ohodnoťte obchod Gastroklub.cz

Hodnocení
Gastroklub.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Kontakty
+420 792 335 013 info@gastroklub.cz GastroKlub.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Hotově při osobním odběru
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Doprava
123Kurýr
Balíkovna
Česká pošta
DPD
Messenger
WeDo
Zásilkovna