Slevové kupóny a kódy na Elektro-obojky.cz

Start-up Elektro-obojky.cz byl založen v roce 2013. Do té doby se o tomto sortimentu v České republice příliš nemluvilo. V současné době je ale neustále využívanější. Pokud se tedy zaměříte na slevy a slevové kupóny na Elektro-obojky.cz, budete si moci výhodněji pořídit produkty 12 různých značek od předních výrobců z USA, Francie, Belgie, Koreji a Číny.
Slevové poukazy na Elektro-obojky.cz mohou znamenat výhodnější nákup nejen samotných obojků, ale také ohradníků, chytrých potřeb pro zvířata i výrobků pro chovatelství. Vybrané produkty si je navíc možné pořídit s dopravou zdarma, přičemž máte 30 dní na jejich vyzkoušení. Kromě online nákupu je také možné navštívit výdejní místo v Praze 10 – Bohdalec.

Často kladené otázky

Jaké produkty nabízí e-shop elektro-obojky.cz?

V nabídce obchodu naleznete elektro obojky - výcvikové, protištěkací, GPS a zvukové lokátory. Dále jsou v nabídce také elektronické ohradníky či bezdrátové ohradníky.

Jak fungují protištěkací obojky?

Protištěkací obojky jsou vaší prodlouženou ruku, napomenou psa například vystříknutím spreje pod čumák nebo elektrostatickým impulsem - více informací naleznete na https://www.elektro-obojky.cz/Tema/vychova-psa-7/protistekaci-obojek-navod-k-pouziti-a-jeho-funkce

Můžu si obojek zapůjčit?

Obojek si můžete zapůjčit na dobu 30 dnů. Pokud se po 30 dnech rozhodnete obojek vrátit, zašlete jej zpět prodejci elektro-obojky. K zásilce je nutné přiložit kopii faktury a průvodní dopis s kontaktem na vás.

Ohodnoťte obchod Elektro-obojky.cz

Hodnocení
Elektro-obojky.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 216 216 106 info@elektro-obojky.cz Elektro-Obojky.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou na dobírku
Kartou online
Na dobírku
PayPal
Rychlý bankovní převod
Doprava
Česká pošta
Geis Point
GLS
Messenger
Osobní odběr
PPL
Zásilkovna