Slevové kupóny a kódy na Baumax.cz

Často kladené otázky

Jak lze ušetřit za dopravu na Baumax.cz

Stačí když nakoupíte nad 35 000 Kč a získáte automaticky dopravu zdarma.

Co vše nabízí eshop Baumax.cz?

V internetovém obchodě Baumax můžete nalézt v podstatě to stejné co naleznete v kamenných prodejnách a ještě torchu více.

Jak mohu ušetřit na Baumax.cz ještě více?

Využít můžete kromě slevových kódů na Baumax.cz od nás i cashback (třeba na Kuponer.cz).

Ohodnoťte obchod Baumax.cz

Baumax.cz
Hodnocení obchodu

Společnost BauMax byla v Rakousku založena Karlheinzem Esslem seniorem v roce 1976. Ačkoli by tedy aktuálně oslavila 45 let existence, není tomu tak. Společnost v průběhu času expandovala do dalších evropských zemí, přičemž v roce 1992 otevřela své první obchody také v Československu. Ačkoli na vrcholu této expanze, který nastal v roce 2010, měla celkem 160 obchodů v devíti evropských zemích, následná finanční krize způsobila, že obchody přešly pod nové investory, a to konkrétně pod německou společnost Obi a polský Merkury Market. Značka BauMax přitom zůstala zachována jen v jedné jediné zemi, a to v České republice.

U nás lze nakoupit zboží pro dům a zahradu nejen v kamenných prodejnách BauMax, ale také v rámci internetového obchodu. Slevové kupóny na BauMax.cz navíc umožňují nakoupit za příznivější ceny. V nabídce tohoto e-shopu naleznete vybavení na zahradu a stavebniny, ale také vybavení interiéru, mezi které patří produkty pro koupelny, kuchyně i další místnosti. Slevové kódy na BauMax.cz lze navíc uplatnit také při nákupu techniky, nábytku, osvětlení anebo dekorací. Existují ovšem i další výhody. Kromě slevových kupónů na BauMax.cz lze totiž využít i pravidelné slevy, cashback a nákup za nižší ceny umožňuje rovněž slevová karta, výhodnější doprava, případně marketingová akce Black Friday.