Slevové kupóny a kódy na Dvere-erkado.cz

Internetový obchod Dvere-erkado.cz nabízí už více 14 let přesně to, co říká jeho název. Pořídit si tedy můžete vchodové a interiérové dveře, stejně jako zárubně. Pokud při nákupu využijete slevové poukazy na Dvere-erkado.cz, budete si moci zakoupit výhodněji produkty z více než 40 modelových řad od ekonomické po prémiovou třídu, a to v různých stylech.
Tento obchod nabízí posuvné, celoskleněné a masivní dřevěné dveře, ale také interiérové, bezpečnostní či rustikální kování a doplňky, jako jsou prahy, dekorační panely, kliky nebo vložky. Společnost navíc inzeruje i zaměření, výrobu a montáž. Slevy na Dvere-erkado.cz lze ještě podpořit dopravou zdarma, na níž budete mít nárok při objednávce nad 20 000 Kč.

Expirované kupony

Akce BEZ DPH na vybrané dveře

Akce se vztahuje na dveře MAGNOLIE, JUKA, FORSYCIE, FRÉZIE a LEVANDULE. Maloobchodní cena bude snížena na 17,36 %. Platí do dovolání.

Zobrazit slevu
Platný do 01. 02. 2023

Často kladené otázky

Je možné objednat si odbornou montáž dveří?

Ano, při zakoupení dveří ERKADO je nutné počítat s odbornou montáží. Na montáže ERKADO dostanete 2 letou záruku, v případě potíží, tak máte nárok na okamžitou opravu.

Dostanu k nákupu dárek?

K nákupu nad 5000 Kč dostanete dárek a vybírat můžete z dárků, uvedených na webových stránkách - https://dvere-erkado.cz/darek-k-nakupu.

Mohu si objednat vzorník výrobků Erkado?

Ano, na webocých stránkách dvere-erkado.cz si můžete objednat. Cena jednoho vzorníku je 1 Kč. 

Ohodnoťte obchod Dvere-erkado.cz

Hodnocení
Dvere-erkado.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 220 580 738 eshop@erkado.cz @cz.erkado
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Na dobírku
Zálohová faktura
Doprava
Kurýr
Osobní odběr