Slevové kupóny a kódy na 11teamsports.cz

Společnost 11teamsports byla založena v roce 2007, a to v německém Crailsheimu. V současné době už ovšem patří mezi tři největší internetové obchody s fotbalovým vybavením na evropském kontinentu. Kamenné obchody se dnes nenacházejí pouze v Německu, ale také v Rakousku, Švýcarsku a v České republice. I čeští zákazníci navíc mohou nakoupit v rámci e-shopu. Při online nákupu je navíc možné využít slevové kupóny na 11teamsports.cz a další slevové akce. Výhodněji si tak lze pořídit produkty značek Nike, Adidas anebo Puma, u nichž se jedná o autorizovaného prodejce, ale také výrobky G-Form, Kelme, Molten, Premier, Trusox, Under Armour nebo Uhlsport.
Pokud se zaměříte na slevy a slevové kódy na 11teamsports.cz, budete si moci konkrétně výhodněji pořídit značkové kopačky, ale také tréninkové, fotbalové a brankářské oblečení, funkční prádlo, případně oblečení pro volný čas. Za nižší ceny si je ovšem možné objednat také vybavení, a to míče, chrániče, brankářské rukavice, batohy, tašky, fotbalové doplňky, stejně jako běžecké boty. Slevové poukazy na 11teamsports.cz lze tedy uplatnit při pořízení nejrůznějších produktů. Při nákupu je navíc možné využít i dopravu zdarma, pokud učiníte objednávku nad 2 000 Kč, a prodlouženou 30denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodů. Výhodnější objednávku ale může zajistit i cashback na 11teamsports.cz.

Sleva až 60 % na výběr sportovního zboží u 11teamsports.cz

Ušetřete na sportovní výbavě na fotbal. Akce je platná do vyprodání nebo do odvolání.

Kategorie: Sport a fitness
Zobrazit slevu
Platný do 01. 02. 2022
Sleva

Podobné kupóny a slevy

Novoroční výprodej u Bikero.cz

Výprodej s až 50 % slevou na potřeby na běžky, mikiny a vybrané oblečení, termoprádlo, spodní prádlo, lyžařskou, bundy, cyklistické potřeby, sjezdovou a snowboard výbavu a mnoho dalšího na eshopu Bikero.cz. Platí do odvolání nebo do vyprodání.

Kategorie: Sport a fitness Další kupony na Bikero.cz
Zobrazit slevu
Platný do 01. 03. 2022
Sleva

Výprodejové slevy na Elementstore.cz

Využijte výprodejových slev a ušetřete.Platí do odvolání nebo do vyprodání.

Kategorie: Sport a fitness, Volný čas a zábava Další kupony na Elementstore.cz
Zobrazit slevu
Platný do 01. 02. 2022
Sleva

Slevový kupon na 150 Kč k prvnímu nákupu nad 1 500 Kč u Sportobchod.cz

Po registraci ve vyskakovacím okénku na eshopu Sportobchod.cz obdržíte slevový kupon na váš email. Akce je platná do odvolání.

Kategorie: Sport a fitness Další kupony na Sportobchod.cz
Zobrazit slevu
Platný do 01. 06. 2022
Sleva

Ohodnoťte obchod 11teamsports.cz

Hodnocení