Sportofino.com slevový kód

S’portofino je polská společnost, která sídli v Poznani. Zaměřuje se přitom na prodej dámského, pánského a dětského oblečení. To si přitom mohou pořídit i čeští nakupující, a to v rámci české jazykové mutace internetového obchodu, jež se vyskytuje na adrese Sportofino.com/cz. Při nákupu je navíc možné ušetřit zajímavé částky. Využít totiž můžete slevy a slevové kupóny na Sportofino.com, které mohou znamenat finanční úsporu i několika set korun z každé objednávky. Uplatnit je přitom lze při nákupu módy nejen pro volnočasové aktivity, ale jak už napovídá sám název tohoto obchodu, v jeho nabídce najdete oblečení rovněž pro různé sportovní aktivity.
Se slevovými kódy na Sportofino.com si je možné výhodněji pořídit oblečení a obuv na běhání, cyklistiku, trekking, golf nebo fitness. K dispozici máte rovněž funkční módu (spodní prádlo, trička a tílka, tepláky a šortky, bundy a mikiny), stejně jako módní doplňky, mezi které patří tašky, batohy a kabelky, čepice a kšiltovky, klobouky nebo sportovní ponožky. Slevové poukazy na Sportifino.com navíc ocení i rodiče, kteří pro své potomky shánějí lyžařské vybavení za příznivé ceny. Při nákupu je možné využít také cashback na Sportifino.com, což je specifická forma úspory, případně se stát členem S’portofino klubu, což zajišťuje různé zákaznické výhody. Navíc máte 30 dnů na vrácení zboží.

Cashback sleva na Sportofino.com 2.8 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Sportofino.com ve výši 2.8 %.

Slevy na Sportofino.com, které již neplatí

Sleva 10 % na sortiment novinek ve vašem stylu

Kód kuponu využijete v košíku na eshopu Sportofino.cz.

Zobrazit kupón
Platný do 05. 04. 2022

Podobné kupóny a slevy

Sleva až do 15 ledna 2024 na Footshop.cz

Užijte si nákupy v Footshop.cz s možností vrácení zboží až do 15 ledna 2024. Obchod nabízí značky jako Adidas, Reebok, Nike, Converse a Vans. Vyberte si zjeho nabídky tenisek a dalšího zboží.

Další kupony na Footshop.cz
Zobrazit slevu
Platný do 15. 12. 2023
Sleva

Sleva na zboží v obchodě Footshop.cz

Užijte slevu na módní boty a doplňky z obchodu Footshop.cz. Footshop.cz nabízí možnost vrácení zboží až do 15 ledna 2024. Pořiďte si kvalitní obuv a další zboží za zvýhodněné ceny.

Další kupony na Footshop.cz
Zobrazit slevu
Platný do 15. 12. 2023
Sleva

Sleva pro návrat zboží až do ledna 2024 v obchodě Footshop.cz

V obchodě Footshop.cz můžete vrátit zboží až do ledna 2024. Tato nabídka platí pro všechny zákazníky a všechny produkty. Pro využití této slevy není potřeba žádný kupón.

Další kupony na Footshop.cz
Zobrazit slevu
Platný do 15. 12. 2023
Sleva

Sleva na obchod Footshop.cz

V internetovém obchodě Footshop.cz, zaměřujícím se na originální tenisky značek jako Adidas, Reebok a Nike, nabízíme vrácení zboží až do 15 ledna 2024. Ze slevy se týkající se pánské, dámské i dětské obuvi můžete těžit bez využití kupónového kódu.

Další kupony na Footshop.cz
Zobrazit slevu
Platný do 15. 12. 2023
Sleva

Sleva na Footshop.cz: Vrácení zboží až do 15 ledna 2024

Footshop.cz, obchod nabízející původní tenisky od renomovaných značek. Sleva platí na vrácení zboží až do 15 ledna 2024. Nejde o slevový kód, ale o přímou slevu.

Další kupony na Footshop.cz
Zobrazit slevu
Platný do 15. 12. 2023
Sleva

Často kladené otázky

Kolik dní mám na vrácení zboží?

Na vrácení zboží máte 30 dnů.

Kde získám slevové kupony?

Vstupní slevový kupon v hodnotě 10 % získáte odběrem newsletteru.

Ohodnoťte obchod Sportofino.com

Hodnocení
Sportofino.com
Hodnocení obchodu
Jazykové verze obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 296 330 518 [email protected] @sportofinoCZ
Platební možnosti
Kartou online
Na dobírku
PayPal
Doprava
PPL
GLS
DHL