Torriacars.cz slevový kód

Návrh na založení společnosti TorriaCars, s.r.o., poprvé padl v roce 2006. Cílem přitom bylo založit firmu, která by kvalitou, profesionalitou a cenou výrobků konkurovala zaběhlým prodejcům. Za léta existence se vypracovala v předního distributora auto-moto doplňků, které si lze pořídit za výhodnou cenu. Slevy a slevové kupóny na Torriacars.cz totiž mohou znamenat příznivější ceny koberců a potahů do auta, autodiagnostiky, nabíječek a startovacích boxů, autodoplňků, povinné a doporučené výbavy, speciálního pneumatického, elektrického či ručního nářadí pro autoservisy, startovacích baterií, van do kufrů, volnoběžek AVM, ale také mnoha dalších produktů.
Slevové kódy Torriacars.cz lze uplatnit i při nákupu aditiv, autokosmetiky, hydraulických, převodových a motorových olejů, brzdových a chladicích kapalin, maziv, stejně jako technických přípravků. Objednat si lze rovněž měřicí techniku nebo produkty na zahradu a do domácnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o autorizovaného distributora mnoha značek, slevy na Torriacars.cz mohou znamenat výhodnější nákup výrobků Sixtol, Extol Premium, Yato nebo Geko. Při nákupu je možné využít rovněž cashback na Torriacars.cz, což je specifická forma úspory, přičemž při osobním odběru v Jablonci nad Nisou budete mít při objednávce nad 500 Kč dopravu zdarma, což platí i pro všechny objednávky nad 2 000 Kč.

Cashback sleva na Torriacars.cz 3.3 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Torriacars.cz ve výši 3.3 %.

Často kladené otázky

Nabízí torriacars.cz také náplně a kapaliny?

Ano, v nabídce produktů najdete aditiva, maziva a olejové nánosy, motocyklové oleje, brzdové kapaliny, motorové oleje či chladicí kapaliny.

Najdu v nabídce také produkty ve slevě?

Ano, přímo pod záložkou "Výprodej", najdete všechny položky, které jsou ve slevě. 

Ohodnoťte obchod Torriacars.cz

Hodnocení
Torriacars.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 734 653 280 info@torriacars.cz TorriaCars s.r.o.
Platební možnosti
Kartou online
Na dobírku
Doprava
PPL
GLS
Osobní odběr
DPD
Uloženka
ParcelShop