Terezia.eu slevový kód

Doplňky stravy od českého výrobce z prověřených surovin bez příměsí a ve 100 % kvalitě nabízí e-shop terezia.eu, tato firma je na českém trhu od roku 1990. Společnost terezia.eu dbá na kvalitu vlastních produktů, proto se rozhodla pro vlastní výrobu produktů, která se nachází v Brandýse nad Labem, jejich suroviny jsou prověřené a čistě přírodní. Všechny produkty jsou certifikované. Členové klubu Terezia získají trvalý slevový kupon v hodnotě 10%, stejně tak mají nárok na slevu 15 % pojištěnci Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra, Obecné zdravotní pojišťovny či pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny.

Cashback sleva na Terezia.eu 8.3 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Terezia.eu ve výši 8.3 %.

Často kladené otázky

Kde můžu získat nějaký slevový kupon?

Přímo na webu terezia.eu můžete využít stále 10% slevy, pokud se u terezia.eu zaregistrujete.  Dále jako všichni pojištěnci VZP, ZPMV, OZP, VoZP nebo ZP Škoda nebo držitelé karty SPHERE mají nárok na slevy ve výši 15% na produkty Terezia.

Je možné doplňky stravy kombinovat?

Ano, je možné produkty značky Terezia mezi sebou volně kombinovat. Nicméně prodejce doporučuje dodržovat dávkování daných produktů.

Je možné vysypat obsah kapslí do jídla?

Ano, do jídla lze obsah kapslí vysypat, nicméně nedoporučuje se vysypat obsah kapslí do horkých jídel a nápojů, tím by se mohl účinek produktu snížit.

Ohodnoťte obchod Terezia.eu

Hodnocení
Terezia.eu
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 261 221 277 info@terezia.eu TEREZIA COMPANY - Zdraví prospěšné…
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
PayPal
Doprava
GLS
Česká pošta
Zásilkovna
Osobní odběr
Balíkovna