Lyze-radotin.cz slevový kód

Lyze-radotin.cz je internetový obchod, který se specializuje na online prodej vybavení pro sjezdové a běžecké lyžování. Nabízené zboží si je přitom možné pořídit výhodněji. Slevové kupóny na Lyze-radotin.cz lze uplatnit při nákupu lyží Völkl, K2 nebo Elan, lyžařských bot Tecnica, Nordica či Lange, oblečení na lyže Kjus, ale také lyžařských helem, brýlí a dalších doplňků. Slevy a slevové poukazy na Lyze-radotin.cz jsou ovšem pouze jednou, nikoli jedinou možností finanční úspory. Pokud např. učiníte objednávku nad 1 990 Kč, budete mít dopravu zdarma. Zboží navíc můžete vrátit v prodloužené lhůtě 60 dnů. Kromě toho je možné navštívit i Ski a Bike Centrum Radotín, kde si lze rovněž vyzvednout objednané lyžařské vybavení.

Cashback sleva na Lyze-radotin.cz 1.1 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Lyze-radotin.cz ve výši 1.1 %.

Často kladené otázky

Jaké výhody mají členové Zákaznického klubu?

Členové VIP klubu mají nárok na slevu 5% na servis, půjčení a platí na všech e-shopech. Členové SILVER klubu mají nárok na slevu 8% na servis i půjčení vybavení. Členové GOLD kludu mají nárok na slevu 12 % na servis i zapůjčení vybavení.

Kdy mohu volat na zákaznickou linku?

Na zákaznickou linku můžete volat ve všední dny (od pondělí do neděle) od 10:00 do 20:00. 

Kolik stojí expresní přeprava zásilky?

Tato služba je určena pro zákazníky z Prahy, kteří potřebují mít zboží doma tentýž den. Prodejce zaručuje expresní dodání, pokud objednávka proběhne do 13:00. Cena expresní služby činí 250 Kč.

Ohodnoťte obchod Lyze-radotin.cz

Hodnocení
Lyze-radotin.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
222 367 700 dotazy@skiservis.cz Ski a Bike Centrum Radotín
Platební možnosti
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Kurýr
Osobní odběr
PPL