Klenota.cz slevový kód

Klenota je ryze česká značka, která vznikla v roce 2008. Vychází z české historie ručního zlatnictví a šperkařství a v současné době také sídlí ve staré Praze. Nakoupit je ovšem možná rovněž v rámci internetového obchodu. Slevy a slevové poukazy na Klenota.cz navíc mohou znamenat finanční úsporu, neboť zajišťují nižší ceny nabízených produktů. Pořídit si můžete ručně vyrobené zásnubní a snubní prsteny s diamanty, náušnice a zlaté šperky s perlami nebo jedinečnými drahokamy. K dispozici přitom máte náhrdelníky a náramky. Objednat si lze také rozličné dárky, a to opět výhodněji díky slevovým kupónům na Klenota.cz. Výhodou nákupu v tomto e-shopu je i doprava zdarma při veškerých objednávkách.

Často kladené otázky

Jaké produkty naleznu v nabídce?

V nabídce tohoto e-shopu jsou šperky (náušnice, prsteny, náramky). Na úvodní stránce, ale najdete také záložky "Dárky", kde můžete vybírat z dárků pro maminku nebo babičku, ale také záložku "Kolekce", v níž můžete vybírat z tematických šperkových kolekcí.

Jak zjistím správnou velikost prstenu?

Velikost prstenu snadno zjistíte pomocí měřícího kroužku, který vám prodejce zdarma odešle. Pokud ovšem kupujete zásnubní prsten a chcete druhého překvapit, prodejce nabízí tematický článek " Velikost prstenů".

Pokud velikost prstenů nevím jistě, mám vybrat menší, nebo větší?

Při rozhodování radí klenota.cz vybrat menší, neboť zvětšování prstenu je jednodušší než jeho zmenšování.

Ohodnoťte obchod Klenota.cz

Hodnocení
Klenota.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 603 219 313 info@klenota.com KLENOTA
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Zásilkovna
Osobní odběr
DPD