Swarovski.cz slevový kód

Společnost Swarowski byla založena v sousedním Rakousku už v roce 1895. Existuje tedy více než století a čtvrt. Její kořeny přitom musíme hledat na našem území. Zakladatelem byl totiž jistý Daniel Swarowski, který se v roce 1862 narodil v Jiřetíně pod Bukovou, což je obec v blízkosti Jablonce nad Nisou. V současné době působí společnost ve více než 40 zemích světa, přičemž nakupující mohou využít i služby internetového obchodu. Při on-line nákupu je navíc možné využít slevové kupóny na Swarowski.com, díky nimž lze ušetřit zajímavé částky. Tento e-shop přitom existuje i v české jazykové mutaci, takže zde můžete nakoupit bez jakýchkoli problémů.
Slevové kódy na Swarowski.com a další slevové akce je možné uplatnit při objednávkách rozličných šperků z broušeného skla, mezi které patří náhrdelníky, náušnice, prsteny, náramky nebo brože. Zároveň si lze laciněji pořídit hodinky různých barev i z rozmanitých materiálů, stejně jako doplňky, dekorace nebo dárky, tedy např. křišťálová zvířátka nebo symboly. Kromě slevových poukazů na Swarowski.com můžete výhodněji nakoupit i díky Swarowski cashbacku, což je specifická forma úspory, s jejíž pomocí ušetříte až po učinění objednávky. Při nákupu nad 2 100 Kč budete mít navíc dopravu zdarma, přičemž rozmanité výhody přináší i členství ve Swarowski Clubu.

Podobné kupóny a slevy

Sleva na vše za 99 korun na Vivantis.cz

Sleva do obchodu Vivantis.cz, známého pro produkty typu od hlavy až po paty. Nakupujte oblečení, boty a doplňky od značek jako Calvin Klein za pouhých 99 korun.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva na testery parfémů ve Vivantis.cz

U Vivantis.cz jsou k dispozici testery parfémů za zvýhodněné ceny. Nakupte teď a využijte této skvělé slevy.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva ve výši na nákupy v obchodě Vivantis.cz

U společnosti Vivantis si můžete pobavit celou rodinu. Nakoupíte zde oblečení, boty a módní doplňky. Ke zboží pro děti je rychlá doba dodání. Slevy a akce Vivantis.cz nabízí možnost úspory. Sleva se vztahuje na nákupy v obchodě.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Sleva na testery parfémů ve obchodě Vivantis.cz

V obchodě Vivantis.cz lze pořídit testery parfémů za zvýhodněné ceny. Takto můžete zkoušet různé vůně nebo si zakoupit menší balení vašeho oblíbeného parfému.

Další kupony na Vivantis.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2025
Sleva

Bezplatná doprava pro všechny hodinky uvedené na eshopu Hodinky.cz

ušetřete peníze za doručení na Hodinky.cz.

Další kupony na Hodinky.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Ohodnoťte obchod Swarovski.cz

Hodnocení
Swarovski.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 5/5
Kontakty
+423 (0) 399 5069 @SWAROVSKI.global
Platební možnosti
Diners Club
Google pay
Kartou online
PayPal
Doprava
GLS
TNT