Hornbach.cz slevový kód

Obchodní řetězec Hornbach byl založen v roce 1968 v sousedním Německu. Existuje tedy už přes 60 let. V současné době působí na mnoha evropských trzích, a to konkrétně v Německu, Rakousku, Lucembursku, Nizozemsku, Rumunsku, Švédsku, Švýcarsku, stejně jako na Slovensku a v České republice. Čeští zákazníci navíc mohou využít slevy a slevové kupóny na Hornbach.cz. Jednotlivé akce dávají možnost ušetřit při nákupu stavebnin, materiálů pro vodoinstalace a elektroinstalace, obkladů, nátěrových a ochranných hmot, nářadí a strojů, nábytku, zahradnických potřeb, koberců, linoleí nebo spojovacích materiálů. Pokud tedy využijete slevové kódy na Hornbach.cz nebo další slevové akce, ušetřit lze při nákupu rozličných produktů.

 

Podobné kupóny a slevy

Nad 35 000 Kč Baumax.cz nabízí dopravu zdarma

V e-shopu Baumax.cz dostanete dopravu zdarma při nákupu nad 35 000 Kč. Nakupte zboží pro dům a zahradu a ušetříte na dopravě.

Další kupony na Baumax.cz
Zobrazit slevu
Platí neomezeně
Sleva

Často kladené otázky

Můžu objednávku stornovat?

Ano, objednávku je možné stornovat, ale pouze v případě, že dané zboží nebylo ještě předáno dopravci. Nicméně pokud máte více dotazů k objednávce lze využít call-centra 251 060 060. 

Můžu zakoupené zboží někde ohodnotit?

O svůj názor na produkt se můžete podělit s ostatními uživateli: jednoduše na stránce s podrobnostmi o zboží klikněte na "Výrobek teď hodnotit" a zde napíšete osobní hodnocení. Registrace není potřeba. Výjimkou je zboží z "Výprodeje".

Kde mohu zakoupit náhradní díly pro zakoupené zboží?

Pokud nenajdete náhradní díly v katalogu zboží, nebo si nevíte rady, jak se daný náhradní díl jmenuje, navštivte vaši nejbližší prodejnu Hornbach.

Je zboží v prodejně dražší než v e-shopu?

Zboží v e-shopu má stejnou cenu jako zboží v prodejně.

Ohodnoťte obchod Hornbach.cz

Hodnocení
Hornbach.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 251 060 060 [email protected] HORNBACH
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
PayPal
Doprava
PPL
Geis Point
Raben