Hornbach.cz slevový kód

Obchodní řetězec Hornbach byl založen v roce 1968 v sousedním Německu. Existuje tedy už přes 60 let. V současné době působí na mnoha evropských trzích, a to konkrétně v Německu, Rakousku, Lucembursku, Nizozemsku, Rumunsku, Švédsku, Švýcarsku, stejně jako na Slovensku a v České republice. Čeští zákazníci navíc mohou využít slevy a slevové kupóny na Hornbach.cz. Jednotlivé akce dávají možnost ušetřit při nákupu stavebnin, materiálů pro vodoinstalace a elektroinstalace, obkladů, nátěrových a ochranných hmot, nářadí a strojů, nábytku, zahradnických potřeb, koberců, linoleí nebo spojovacích materiálů. Pokud tedy využijete slevové kódy na Hornbach.cz nebo další slevové akce, ušetřit lze při nákupu rozličných produktů.

 

Často kladené otázky

Můžu objednávku stornovat?

Ano, objednávku je možné stornovat, ale pouze v případě, že dané zboží nebylo ještě předáno dopravci. Nicméně pokud máte více dotazů k objednávce lze využít call-centra 251 060 060. 

Můžu zakoupené zboží někde ohodnotit?

O svůj názor na produkt se můžete podělit s ostatními uživateli: jednoduše na stránce s podrobnostmi o zboží klikněte na "Výrobek teď hodnotit" a zde napíšete osobní hodnocení. Registrace není potřeba. Výjimkou je zboží z "Výprodeje".

Kde mohu zakoupit náhradní díly pro zakoupené zboží?

Pokud nenajdete náhradní díly v katalogu zboží, nebo si nevíte rady, jak se daný náhradní díl jmenuje, navštivte vaši nejbližší prodejnu Hornbach.

Je zboží v prodejně dražší než v e-shopu?

Zboží v e-shopu má stejnou cenu jako zboží v prodejně.

Ohodnoťte obchod Hornbach.cz

Hodnocení
Hornbach.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Kontakty
+420 251 060 060 onlineshop@hornbach.cz HORNBACH
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
PayPal
Doprava
Geis Point
PPL
Raben