Fleurop.cz slevový kód

Značka Fleurop existuje více než 100 let, neboť byla založena v roce 1908, a to v Berlíně. Už tehdy se přitom soustředila na doručování květin místními floristy. V současné době lze služby společnosti objednat i na internetu, a to včetně České republiky, kde je nabídka kytic vytvořena speciální pro český trh. Slevy na Fleurop.cz mohou navíc zajistit výhodnější objednávky. Společnost Fleurop se zabývá prodejem a rozvozem květin po celé ČR. Slevové kupóny na Fleurop.cz je možné využít při nákupu kytic pro nejrůznější příležitosti i pro obě pohlaví. Obchod navíc umožňuje rozvoz květin v zahraničí, a to do 150 zemí a do druhé dne. Spolupracuje totiž s více než 50 tisíci floristy po celém světě. V neposlední řadě lze využít službu „Květiny pro firmy“.

Cashback sleva na Fleurop.cz 7.7 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Fleurop.cz ve výši 7.7 %.

Často kladené otázky

Doručujete květiny i do zahraničí?

E-shop Fleurop.cz doručuje květiny i do zahraničí. Detailní informace o procesu doručení květin do zahraničí najdete na https://www.fleurop.cz/zasilani-kvetin-do-zahranici.

Kde uvidím konečnou cenu objednávky?

Až vyberete všechny položky, které si chcete zobrazit, všechny produkty se vám zobrazí v KOŠÍKU na e-shopu. Tato cena je konečná, žádné další náklady již nejsou účtovány.

Jak se zhotovují kytice a květinová aranžmá?

Kytice zhotovují vybraní specialisté a floristé sítě Fleurop. Kytice jsou ručně vázáné. Každá kytice je tak svébytným uměleckým dílem.

Ohodnoťte obchod Fleurop.cz

Hodnocení
Fleurop.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Kontakty
+420 792 487 101 eshop@fleurop.cz Fleurop Česká republika
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Kartou online
PayPal
Doprava
Kurýr
Osobní odběr