Dratek.cz slevový kód

E-shop Dratek.cz se zabývá internetovým prodejem prvků Arduino, což je název pro malý jednodeskový počítač, který je založený na mikrokontrolerech ATmega od firmy Atmel. Jednotlivé produkty si navíc můžete pořídit výhodněji, neboť lze využít nejrůznější slevy na Dratek.cz, z nichž některé mohou znamenat opravdu zajímavou finanční úsporu.
V nabídce obchodu naleznete vývojové desky, vstupní a výstupní periferie, moduly, kabeláž, napájení, zdroje, převodníky a další elektroniku. Slevové kupóny na Dratek.cz i jiné slevové akce lze ovšem uplatnit i při nákupu dalších produktů, jako jsou elektronické součástky, elektrotechnické nářadí, plošné spoje DPS, mechanické prvky a měřicí přístroje.

Vytvořte si vlastní starter kit s Arduinem na Dratek.cz

Vytvořte si vlastní sestavu produktů podle vašich přání. Můžete se nechat inspirovat a vytvořit si sady do 500 Kč, 750 Kč, 1 000 Kč nebo 1 500 Kč.

Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024

Cashback sleva na Dratek.cz 5.5 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Dratek.cz ve výši 5.5 %.

Slevy na Dratek.cz, které již neplatí

Vybraný sortiment se slevami 35 % na Dratek.cz

Tato akce je časově omezena a to do odvolání.

Zobrazit slevu
Platný do 01. 02. 2023

Podobné kupóny a slevy

20 % sleva na Philips.cz

20% sleva na Philips.cz při použití slevového kódu. Získejte elektroniku a domácí spotřebiče za výhodné ceny. Nakupujte na Philips.cz

Další kupony na Philips.cz
Zobrazit kupón
Platný do 30. 06. 2024
Kupón

CZC.Klub

Věrnostní získávání bodů s registrací, popřípadě s nákupem vybraného zboží, zvýhodněné nabídky nebo slevy na vybrané produkty, s možností výměny bodů za doručení zdarma a spoustu dalších výhod s klubem CZC.cz.

Další kupony na CZC.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Aktuální akce s CZC.cz

Zlevněné zboží, slevové kódy na stovky produktů, rozbalené a použité zboží, zboží s dopravou zdarma, prodloužená záruka u vybraného sortimentu nebo spousta jiných cenově zajímavých nabídek.

Další kupony na CZC.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Výprodej na eshopu Farnell.com

Stovky a stovky produktů od špičkových výrobců najdete nyní se slevou. Tato akce platí do vyprodání zásob, nebo do odvolání.

Další kupony na Farnell.com
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024
Sleva

Sleva až 600 Kč k vaší registraci u Conrad.cz

Výše uvedené slevy na první nákup získáte na objednávky v hodnotě 500 Kč až 5 000 Kč prostřednictvím e-shopu Conrad.cz. Sleva vám bude zaslána na e-mailovou adresu, kterou jste zadali ve vyskakovacím okně. Akce trvá do odvolání.

Další kupony na Conrad.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024
Sleva

Často kladené otázky

Najdu na dratek.cz také návody k produktům?

Ano, můžete si je online přečíst nebo si je stáhnout do počítače nebo mobilního telefonu. Stačí kliknout na https://navody.dratek.cz/navody-k-produktum/

 

Nabízí dratek.cz také technickou podporu?

Ano, na dratek.cz můžete vyplnit online formulář, kde uvedete technický dotaz k produktu, váš e-mail a sepíšete dotaz. Váš dotaz se odešle a na e-mail Vás bude kontaktovat odborník technické podpory - https://dratek.cz/helpdesk/. 

 

Co dělat, když chci zboží vrátit?

Stačí vyplnit online formulář "Odstoupení od smlouvy", po vyplnění formuláře, kliknete na "Odeslat" . Ohledně odstoupení od smlouvy vás bude kontaktovat pracovník e-shopu dratek.cz

Ohodnoťte obchod Dratek.cz

Hodnocení
Dratek.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 1
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 566 466 531 [email protected] @dratekcz
Platební možnosti
Apple pay
Bankovní převod
Google pay
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
GLS
Zásilkovna