Slevové kupóny a kódy na Dratek.cz

E-shop Dratek.cz se zabývá internetovým prodejem prvků Arduino, což je název pro malý jednodeskový počítač, který je založený na mikrokontrolerech ATmega od firmy Atmel. Jednotlivé produkty si navíc můžete pořídit výhodněji, neboť lze využít nejrůznější slevy na Dratek.cz, z nichž některé mohou znamenat opravdu zajímavou finanční úsporu.
V nabídce obchodu naleznete vývojové desky, vstupní a výstupní periferie, moduly, kabeláž, napájení, zdroje, převodníky a další elektroniku. Slevové kupóny na Dratek.cz i jiné slevové akce lze ovšem uplatnit i při nákupu dalších produktů, jako jsou elektronické součástky, elektrotechnické nářadí, plošné spoje DPS, mechanické prvky a měřicí přístroje.

Expirované kupony

Vybraný sortiment se slevami 35 % na Dratek.cz

Tato akce je časově omezena a to do odvolání.

Zobrazit slevu
Platný do 01. 02. 2023

Často kladené otázky

Najdu na dratek.cz také návody k produktům?

Ano, můžete si je online přečíst nebo si je stáhnout do počítače nebo mobilního telefonu. Stačí kliknout na https://navody.dratek.cz/navody-k-produktum/

 

Nabízí dratek.cz také technickou podporu?

Ano, na dratek.cz můžete vyplnit online formulář, kde uvedete technický dotaz k produktu, váš e-mail a sepíšete dotaz. Váš dotaz se odešle a na e-mail Vás bude kontaktovat odborník technické podpory - https://dratek.cz/helpdesk/. 

 

Co dělat, když chci zboží vrátit?

Stačí vyplnit online formulář "Odstoupení od smlouvy", po vyplnění formuláře, kliknete na "Odeslat" . Ohledně odstoupení od smlouvy vás bude kontaktovat pracovník e-shopu dratek.cz

Ohodnoťte obchod Dratek.cz

Hodnocení
Dratek.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 566 466 531 objednavky@dratek.cz @dratekcz
Platební možnosti
Apple pay
Bankovní převod
Google pay
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
GLS
Zásilkovna