Cdrmarket.cz slevový kód

Internetový obchod Cdrmartket.cz nabízí chytré náplně do tiskáren a kopírek. Nakupující se přitom mohou spolehnout na zhruba 20 let zkušeností. Slevy a slevové kódy na Cdrmarket.cz lze využít při objednávkách tonerů a cartridgí takových značek jako Canon, HP, Sharp, Epson, Brother, Samsung, OKI, Konica Minolta, Xerox, Lexmark, Toshiba, Kyocera Mita, Utax, Lanier či Triumph-Adler.
Pokud využijte slevové poukazy na Cdrmarket.cz, můžete si zajistit výhodnější nákup i štítků a pásků Brother, Dymo, Casio, Brady nebo Partex. Obchod ovšem nabízí také průmyslové značení a potisk bužírek a vodičů. Navíc existuje více možností, jak si zajistit nižší cenu. Pak např. uděláte větší objednávku najednou, takže její výše přesáhne 1 999 Kč, budete mít dopravu zdarma.

Cashback sleva na Cdrmarket.cz až 6.6 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Cdrmarket.cz ve výši až 6.6 %.

Často kladené otázky

Co zakoupím na cdrmarket.cz?

Náhradní náplně do tiskáren, ale také tiskárny, papíry a štítkovače do tiskáren.

Co mám dělat, když objednávka nedorazí?

V potvrzení o expedici vaší objednávky je sledovací číslo zásilky. Pokud zásilka nejde dohledat, tak kontaktujte prodejce na obchod@CDRmarket.cz nebo na telefonním čísle: +420 773 484 483.

Je možný osobní odběr?

Ano, osobní odběr je možný a to ZDARMA na prodejně v Plzni. Dále je možný odběr na cca 3900 odběrných místech Zásilkovny. 

Ohodnoťte obchod Cdrmarket.cz

Hodnocení
Cdrmarket.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 773 484 483 obchod@cdrmarket.cz @CDRmarket.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Rychlý bankovní převod
Doprava
PPL
GLS
Zásilkovna
Osobní odběr