warning: html_entity_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/kuponyonline.cz/web/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 706.

Za kolik jste nakoupili se slevou: 150823546,- Kč

Jak nakupovat se slevou

Albert leták

Hledáte vhodnou prodejnu, kde nakoupíte kvalitní zboží za skvělé ceny? Nabízí se vám Albert, který navíc vydává i Albert leták, ve kterém můžete zhlédnout aktuální slevové akce. Albert supermarket patří k těm nejoblíbenějším v České republice, a to hlavně díky příznivým cenám, které pod svou střechou schovává. Jestliže i vy každý den nakupujete v Albertu, pak vás potěší, že leták Albert je dostupný nejen v tištěné podobě, ale i elektronické. Letáky Albert se vám nabízí v listinné i elektronické podobě.

Albert provozuje společnost AHOLD Czech Republic, a.s., což je dceřiná společnost nadnárodní společnosti Ahold, která sídlí v Amsterdamu. K jejímu založení došlo v roce 1990 a na českém trhu se tak objevila jako jeden z prvních českých maloobchodníků. V současné době má tato společnost na starosti na 280 prodejen supermarket a hypermarket Albert a zaměstnává více než 14 500 lidí. Aktuální leták Albert supermarket vás bude navíc pravidelně informovat o zajímavých slevách, díky nimž můžete ušetřit.

Kde najít akční leták Albert?

Albert pravidelně vydává akční leták Albert, který rozesílá svým stávajícím i potenciálním klientům. Albert hypermarket leták má za úkol zákazníky informovat o slevových akcích, které bude hypermarket, respektive supermarket nabízet ve svých prodejnách následující týden. Můžete tak s nadšením očekávat, že se vám hypermarket Albert akční leták objeví každý týden ve schránce. Jestliže se tam ale neobjeví, musíte najít schůdné řešení, jak si leták prohlédnout a dozvědět se informace o akcích.

Prohlížejte si letáky Albert online

Ať už se vám z jakéhokoliv důvodu neobjeví leták Albert supermarket ve schránce, můžete si ho prohlédnout na internetu. Online je leták Albert hypermarket dostupný 24 hodin denně. V elektronické podobě máte vždy jistotu, že je Albert akční leták aktuální, a tak se můžete těšit na zajímavé slevy v něm uvedené. Těšit se můžete na slevy ve výši i několik desítek procent, a tak můžete ušetřit nákupem v Albertu spoustu peněz.

Hyperalebert akční leták Vás informuje také o novém zboží, které uvádí na trh. Akční leták Albert supermarket je dostupný také přímo v supermarketu, hned u vstupu do prodejny. Nemusíte se tedy bát, že byste v prodejně zapomněli, co vůbec bylo v akci. Zhlédněte ještě dnes leták Albert hypernova a vyrazte na nákupy.

 
Ať Vám už neunikne žádný kupón!
×
Dobrý den,
Abychom Vám mohli zasílat nabídky, které Vám více sednou.