Tutor.cz slevový kód

Zájemci o studium mohou využít služby jazykové školy Tutor, která v České republice působí již od roku 2000. Specializuje se na jazykové a letní jazykové kurzy, přípravné kurzy na střední školy, maturitu i vysoké školy, stejně jako na pomaturitní studium jazyků. To vše za pomoci vyzkoušených výukových metod a profesionálních lektorů a lektorek. Studenti navíc mohou získat Tutor.cz slevy na učebnice a další tituly. Na webu zároveň najdou e-learning, případně blog s mnoha užitečnými informacemi. Tutor.cz slevové kupóny proto mohou spojit kvalitní výuku cizích jazyků s příznivými cenami a mnohé se lze naučit i zdarma.

Často kladené otázky

Co nabízí tutor.cz?

Nabídka tutor.cz je široká. Vybírat můžete přípravných kurzů na přijímací zkoušky na SŠ a gymnázia, na maturitu, pomaturitní studium, ale také z jazykových kurzů a táborů nebo třeba doučování. V nabídce je také přípravný kurz na přijímací zkoušky na lékařskou fakultu.

Kde najdu zákaznické centrum?

Zákaznické centrum najdete v Praze, konkrétně na Karlínském náměstí 8, 186 00, Praha 8. Otevírací doba zákaznického centra je v pondělí od 9:00 do 17:00 a ve středu od 9:00 do 17:00.

Ohodnoťte obchod Tutor.cz

Hodnocení
Tutor.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
210 084 210 [email protected] @tutor.komplexni.vzdelavani
Platební možnosti
Bankovní převod
Benefit Plus
Kartou online
Kartou při osobním převzetí