Stoklasa.cz slevový kód

Na tomto e-shopu můžete vybírat z 25 tisíc druhů zboží, které zahrnuje kategorii textilní galanterie, korálků a dalších kreativních potřeb. Pro váš nákup na stoklasa.cz můžete využít slevové kupony, které vám pomohu ušetřit značnou část z původní ceny nákupu. Stoklasa.cz má kromě pestrého internetového katalogu také síť kamenných prodejen – Olomouc, Ostrava, Opava, Praha a Brno a pestrý bonusový program prodejen Stoklasa, jehož členové získávají pravidelnou dávku nových slevových kuponů a extra slevový kupon navíc ku příležitosti narozenin v hodnotě 100 Kč. Objednávky jsou vyřízeny do 1–2 pracovních dnů.

Často kladené otázky

Jak funguje věrnostní program?

Za nákupy sbíráte body (1 bod = 1 Kč), body pak můžete uplatnit na nákup. Další výhodou věrnostního programu je, že získáte k narozeninám věrnostní dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč. Jako členové věrnostního programu můžete reklamovat zboží i bez paragonu.

Je zboží dostupné i na některé prodejně a lze ho tam zarezervovat?

Na kartě daného zboží naleznete odkaz "Dostupnost na prodejnách", pokud je zboží dostupné, můžete si jej tam zarezervovat.

Můžu nakupovat i bez registrace?

Ano, tento nákup je možný, ovšem pouze v případě, že jste maloobchodní zákazník, v případě, že jste vlastníkem IČ a DIČ je registrace nutná.

Jak zjistím stav své objednávky?

Stav své objednávky zjistíte po přihlášení se do sekce "Můj účet".

Ohodnoťte obchod Stoklasa.cz

Hodnocení
Stoklasa.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 553 677 969 [email protected] Stoklasa.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Rychlý bankovní převod
Doprava
Česká pošta
Zásilkovna
Osobní odběr
DPD
Balíkovna