Prodeti.cz slevový kód

Internetový obchod Prodeti.cz sice existuje teprve od roku 2013, přesto si už získal velké množství spokojených zákazníků. Jde totiž o e-shop od rodičů pro rodiče. Pořídit zde můžete dětské oblečení, obuv, hračky, potřeby pro péči o dítě, přebalování, krmení, sport, cestování, dětský pokoj, do školy a maminky mohou nakoupit také něco pro sebe.


Využijete-li slev a slevových poukazů na Prodeti.cz, můžete ušetřit zajímavé finanční částky, a to s expresním doručením, dopravou zdarma nad 1 000 Kč či možností získat dárek k nákupu. Slevové kupóny na Prodeti.cz jsou tedy pouze jednou, nikoli jedinou výhodou nákupu.

Podobné kupóny a slevy

Feedo Club věrnostní program

Vaše členství ve FEEDO CLUBUD vám poskytuje bezplatné doručení při první objednávce a 10% slevu na další nákup. Čerstvé informace o slevách a připravovaných akcích a konečně při každém nákupu nad 1 299 Kč v e-shopu získáte několik slev na další nákup. Tyto výhody jsou platné po dobu 6 týdnů. Platí do zrušení.

Další kupony na Feedo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Často kladené otázky

Jaké typy produktů nabízí prodeti.cz?

V nabídce jsou hračky pro děti, pleny a výbava na přebalování, dětská výživa nebo produkty pro péči o dítě nebo dětská móda.

Kolik dní mám na vrácení zboží?

Na vrácení zboží máte 30 dní, ovšem pouze v případě, že jste členy MALL klubu proděti.

Kdy je doprava zdarma?

Pokud se stanete členem dětského klubu Mall klub proděti získáte dopravu zdarma na 90 dní na všechny produkty.

Ohodnoťte obchod Prodeti.cz

Hodnocení
Prodeti.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5