Osatka.cz slevový kód

Poctivé produkty bez náhražek od prověřených dodavatelů to je OŠATKA. Využijte slevové kupony na osatka.cz a nakupujte potraviny pro zdravé vaření, pečení, přírodní kosmetiku nebo zboží pro ekologickou domácnost. Nabízené produkty jsou vyrobeny z poctivých surovin. Jestliže chcete udělat radost svým bližním osatka.cz vám vytvoří dárkový kupon na míru. Expedice objednaného zboží je do 24 hodin a při objednávkách nad 1490 Kč máte dopravu zdarma. Další slevy OŠATKY naleznete na sociálních sítích.

Často kladené otázky

Kolik stojí doprava?

Pokud si necháte objednávku doručit domů, tak částka za zboží do 15 kg je 59 Kč, pokud částka Vaší objednávky překročí částku 1490 Kč, pak je doprava zdarma.

Kdy jsou v provozu zákaznické linky?

Zákaznické linky na telefonních číslech: +420 739 381 539 a na +420 222 501 335 jsou k dispozici každý všední den od 8:00 do 17:00.

Kde se nachází prodejna ?

Prodejny se nachází v Praze. Jedna prodejna je součástí Polikliniky Budějovická, druhá je součástí Polikliniky Vysočany, třetí je součástí lékárny Visionary v Praze 7 a poslední prodejna se nachází ve Pharmacentrum Háje v Praze 11.

Ohodnoťte obchod Osatka.cz

Hodnocení
Osatka.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
739 381 539 eshop@osatka.cz Ošatka
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
DPD
Osobní odběr
WeDo
Zásilkovna