Naturhouse-cz.cz slevový kód

Koncept center se specializací na výživu a hubnutí naturhouse-cz.cz byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje centra se specializací na výživu ve více než 32 zemích světa. V České republice bylo vytvořeno první centrum NATURHOUSE v roce 2008. Naturhouse-cz.cz vám přináší dietetické poradenství zdarma, pestré jídelníčky na míru, exkluzivní produkty na bázi bylin či výživové poradenství pro zlepšení vašich stravovacích návyků, a to vše prostřednictvím profesionálního a motivujícího přístupu. Speciální slevy a kupóny najdete na sociálních sítích a naturhouse-cz.cz. Většinu produktů lze zakoupit také na českých pobočkách. Vytvořením účtu získáte nejen pravidelnou dávku aktuálních slev, ale také vzor dietního jídelníčku.

Často kladené otázky

Na co se zaměřuje naturhouse.cz?

Tento e-shop je zaměřený na výrobu dřevostaveb pro bydlení, ale i menší doplňkové dřevostavby pro Vaši zahradu.

Kam se můžu obrátit s dotazem?

S dotazem se můžete obrátit na zákaznickou linku +420 608 385 676 nebo také můžete Váš dotaz napsat na e-mail na info@naturliving.cz.

Nabízí naturhouse-cz.cz také stavbu wellness a saun?

Ano v katalogu produktů je přímo záložka "Wellness a sauny" , kde si můžete vybrat z několika typů - Sauna W o rozměru 5 x 2,5 m, Sauna + Wellness, Sauna W o rozměrech 4x2,5m a Sauna W o rozměrech 3,5x 2 m. 

Ohodnoťte obchod Naturhouse-cz.cz

Hodnocení
Naturhouse-cz.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 273 132 614 info@naturhouse-cz.cz NATURHOUSE
Platební možnosti
Bankovní převod
Google pay
Gopay
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Rychlý bankovní převod
Doprava
Osobní odběr
PPL