Naturhouse-cz.cz slevový kód

Koncept center se specializací na výživu a hubnutí naturhouse-cz.cz byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje centra se specializací na výživu ve více než 32 zemích světa. V České republice bylo vytvořeno první centrum NATURHOUSE v roce 2008. Naturhouse-cz.cz vám přináší dietetické poradenství zdarma, pestré jídelníčky na míru, exkluzivní produkty na bázi bylin či výživové poradenství pro zlepšení vašich stravovacích návyků, a to vše prostřednictvím profesionálního a motivujícího přístupu. Speciální slevy a kupóny najdete na sociálních sítích a naturhouse-cz.cz. Většinu produktů lze zakoupit také na českých pobočkách. Vytvořením účtu získáte nejen pravidelnou dávku aktuálních slev, ale také vzor dietního jídelníčku.

Podobné kupóny a slevy

Kupon v hodnotě 300 Kč na email od Ketomix.cz

Získejte slevu tím, že zadáte svou emailovou adresu do vyskakovacího okna na našem eshopu. Akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob při nákupu nad 3000 Kč.

Další kupony na Ketomix.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Bonusový program pro stálé zákazníky na Myprotein.cz

Získávejte věrnostní body za každý nákup na eshopu, které můžete později využít při nákupu v další objednávce. Body budou přiděleny do 24 hodin od odeslání objednávky.

Další kupony na Myprotein.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Věrnostní program s 2 až 5 % slevou od Ketomix.cz

Ušetřete 2 % na všechny další objednávky při nákupu v hodnotě nad 5 000 Kč. 3 % ušetříte při nákupu nad 10 000 Kč, při nákupu s hodnotou +15 000 Kč ušetříte 4 % a nejví to je 5 % ušetříte s nákupem v hodnotě nad 20 000 Kč. Věrnostní sleva se aplikuje až po dosažení dané hodnoty objednávek, tedy při další objednávce.

Další kupony na Ketomix.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Výprodej a další akce u eFitness.cz

Vybraný sortiment s až 35 % slevou.

Další kupony na eFitness.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Sleva 250 Kč na Myprotein.cz za doporučení příteli

Doporučte Myprotein.cz příteli a za každého, kdo za více než 1000 Kč nakoupí, obdržíte odměnu 250 Kč. Nabídka platí pro objednávky proteinů, vitamínů, minerálů a dalších produktů ze sortimentu. Sleva se automaticky zúčtovává po nákupu doporučeného přítele. Užijte si dostupný, kvalitní zdravotně-bezpečný výběr.

Další kupony na Myprotein.cz
Zobrazit slevu
Platí neomezeně
Sleva

Často kladené otázky

Na co se zaměřuje naturhouse.cz?

Tento e-shop je zaměřený na výrobu dřevostaveb pro bydlení, ale i menší doplňkové dřevostavby pro Vaši zahradu.

Kam se můžu obrátit s dotazem?

S dotazem se můžete obrátit na zákaznickou linku +420 608 385 676 nebo také můžete Váš dotaz napsat na e-mail na [email protected].

Nabízí naturhouse-cz.cz také stavbu wellness a saun?

Ano v katalogu produktů je přímo záložka "Wellness a sauny" , kde si můžete vybrat z několika typů - Sauna W o rozměru 5 x 2,5 m, Sauna + Wellness, Sauna W o rozměrech 4x2,5m a Sauna W o rozměrech 3,5x 2 m. 

Ohodnoťte obchod Naturhouse-cz.cz

Hodnocení
Naturhouse-cz.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 273 132 614 [email protected] NATURHOUSE
Platební možnosti
Bankovní převod
Google pay
Gopay
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Rychlý bankovní převod
Doprava
PPL
Osobní odběr