Loap.cz slevový kód

Loap.cz je oficiální internetový obchod české sportovní značky LOAP, která u nás patří mezi průkopníky sportovního oblečení a outdoorového vybavení. Jako LOOP totiž vznikla již v roce 1993 (k přejmenování došlo o 10 let později). Pokud aktuálně využijete slevové poukazy na Loap.cz, budete si moci za nižší ceny pořídit rozličné vybavení pro fyzické aktivity v přírodě. Obchod nabízí dámské, pánské a dětské funkční oblečení na hory, ale také obuv a batohy na turistiku, stejně jako potřeby pro kempování (stany, spacáky, karimatky). K dispozici máte také vybavení do města i do školy. Slevové kupóny na Loap.cz se mohou týkat mnoha z těchto produktů. Přesáhne-li navíc výše objednávky 2 000 Kč, bude k vám vybrané zboží doručeno zdarma.

Často kladené otázky

Kdy je doprava zdarma?

Doprava zdarma je při objednávce nad 2000 Kč.

Jaké produkty pro děti nabízí loap.cz?

Tento e-shop kromě oblečení a vybavení pro ženy a muže nabízí také Oblečení, obuv, batohy a tašky a vybavení na camping pro děti.

Kde můžu sledovat stav objednávky?

Tento e-shop nabízí sledování Vaší objednávky prostřednictvím Vašeho účtu, nebo když kliknete na odkaz, který Vám přijde do e-mailu s potvrzením objednávky.

Kde najdu kamennou prodejnu?

Kamennou prodejnu má Loap.cz v zastoupení Sportissimo.cz, takže pokud si objednáte daný produkt na kamennou prodejnu, měli byste si vybrat z kamenné prodejny Sportissimo.

Ohodnoťte obchod Loap.cz

Hodnocení
Loap.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 226 254 897 info@loap.cz LOAP
Platební možnosti
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
PayU
Doprava
GLS
Česká pošta
Osobní odběr
DPD