Lamaxshop.cz slevový kód

Internetový obchod Lamaxshop.cz se zaměřuje na prodej rozmanité elektroniky. Pořídit si kupříkladu můžete outdoorové kamery, jež se vyznačují širokým úhlem záběru a zvýšenou odolností vůči vnějším vlivům a otřesům. Hodí se tedy pro různé aktivity v přírodě. Slevy na Lamaxshop.cz ovšem mohou znamenat výhodnější nákup i záznamových kamer do automobilů. V nabídce obchodu najdete rovněž bluetooth sluchátka a reproduktory, inteligentní elektroniku, stejně jako elektrické koloběžky. Pro nabízené produkty si můžete pořídit rovněž příslušenství. Slevové kupóny na Lamaxshop.cz lze ještě podpořit dopravou zdarma. Výše objednávky, kterou si bezplatné doručení lze zajistit, se ovšem liší dle zvoleného dopravce.

Cashback sleva na Lamaxshop.cz 2.8 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Lamaxshop.cz ve výši 2.8 %.

Podobné kupóny a slevy

CZC.Klub

Věrnostní získávání bodů s registrací, popřípadě s nákupem vybraného zboží, zvýhodněné nabídky nebo slevy na vybrané produkty, s možností výměny bodů za doručení zdarma a spoustu dalších výhod s klubem CZC.cz.

Další kupony na CZC.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Aktuální akce s CZC.cz

Zlevněné zboží, slevové kódy na stovky produktů, rozbalené a použité zboží, zboží s dopravou zdarma, prodloužená záruka u vybraného sortimentu nebo spousta jiných cenově zajímavých nabídek.

Další kupony na CZC.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Doprava zdarma na určité produkty na eshopu Patro.cz

K nákupu vybraného zboží získáte dopravu zcela zdarma.

Další kupony na Patro.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Sleva na Electronic Star s poštovným zdarma

Popis slevy pro internetový obchod Electronic-star.cz! Získejte výhodu bezplatného poštovného při nákupu elektroniky a domácího vybavení ve vašem oblíbeném obchodě. Užijte si této slevy a nakupujte bez dalších nákladů.

Další kupony na Electronic-star.cz
Zobrazit slevu
Platí neomezeně
Sleva

Nabídka od Electronic-star.cz - přidejte se k odběru newsletteru a získejte slevu 130 Kč na nákup

Internetový obchod Electronic-star.cz nabízí slevu 130 Kč na nákup při přihlášení k odběru newsletteru. Stránka nabízí široký sortiment domácí elektroniky a nábytku.

Další kupony na Electronic-star.cz
Zobrazit slevu
Platí neomezeně
Sleva

Často kladené otázky

Jaký sortiment nabízí lamaxshop.cz?

Tento e-shop nabízí sortiment - outdoorové kamery, kamery do auta, audio a inteligentní elektroniku, ale také elektrické koloběžky.

Jak mám postupovat, pokud si myslím, že můj výrobek nefunguje správně?

Pokud tato situace nastane, výrobce doporučuje kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu [email protected], nebo [email protected] nebo [email protected], kde vám odborní poradci doporučí postup. 

Do kdy můžu vrátit zboží?

Zboží můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení, stačí vyplnit formulář odstoupení od smlouvy a společně se zboží jej zaslat na elem6 s. r. o., Areál Poldi, Průmyslová 274, 272 01, Kladno.

Ohodnoťte obchod Lamaxshop.cz

Hodnocení
Lamaxshop.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 608 221 112 [email protected]
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Kartou online
Doprava
PPL
Zásilkovna
ParcelShop