Lamaxshop.cz slevový kód

Internetový obchod Lamaxshop.cz se zaměřuje na prodej rozmanité elektroniky. Pořídit si kupříkladu můžete outdoorové kamery, jež se vyznačují širokým úhlem záběru a zvýšenou odolností vůči vnějším vlivům a otřesům. Hodí se tedy pro různé aktivity v přírodě. Slevy na Lamaxshop.cz ovšem mohou znamenat výhodnější nákup i záznamových kamer do automobilů. V nabídce obchodu najdete rovněž bluetooth sluchátka a reproduktory, inteligentní elektroniku, stejně jako elektrické koloběžky. Pro nabízené produkty si můžete pořídit rovněž příslušenství. Slevové kupóny na Lamaxshop.cz lze ještě podpořit dopravou zdarma. Výše objednávky, kterou si bezplatné doručení lze zajistit, se ovšem liší dle zvoleného dopravce.

Cashback sleva na Lamaxshop.cz 2.8 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Lamaxshop.cz ve výši 2.8 %.

Často kladené otázky

Jaký sortiment nabízí lamaxshop.cz?

Tento e-shop nabízí sortiment - outdoorové kamery, kamery do auta, audio a inteligentní elektroniku, ale také elektrické koloběžky.

Jak mám postupovat, pokud si myslím, že můj výrobek nefunguje správně?

Pokud tato situace nastane, výrobce doporučuje kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu praha@bels.cz, nebo benesov@bels.cz nebo bratislava@bels.sk, kde vám odborní poradci doporučí postup. 

Do kdy můžu vrátit zboží?

Zboží můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení, stačí vyplnit formulář odstoupení od smlouvy a společně se zboží jej zaslat na elem6 s. r. o., Areál Poldi, Průmyslová 274, 272 01, Kladno.

Ohodnoťte obchod Lamaxshop.cz

Hodnocení
Lamaxshop.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 608 221 112 info@elem6.com
Platební možnosti
Bankovní převod
Gopay
Kartou online
Doprava
ParcelShop
PPL
Zásilkovna