Kara.cz slevový kód

Kara patří mezi největší české značky kožené a kožešinové módy. Pochází z Trutnova a její produkty si můžete zakoupit ve 26 kamenných prodejnách, které jsou umístěny po celé České republice. Využít je ovšem možné i služby e-shopu. Při online nákupu lze navíc ušetřit díky slevovým poukazům na Kara.cz, které mohou znamenat zajímavou finanční úsporu. V kamenných prodejnách i v internetovém obchodě si můžete pořídit dámské i pánské oblečení, stejně jako nejrůznější módní doplňky. K dispozici konkrétně máte bundy a kabáty, kabelky, peněženky, pásky, rukavice, čepice a šály nebo manikúry. Na veškeré tyto produkty se přitom mohou vztahovat již zmíněné slevové kupón na Kara.cz, ale také další slevové akce.

Často kladené otázky

Nabízí kara.cz také možnost čištění oděvů?

Ano, kara.cz nabízí čištění oděvů. Zakázky na čištění přijímají všechny prodejny kromě prodejny OC Smíchov.

Jaké výhody nabízí Kara klub?

Kara klub nabízí členům slevu na nákup zboží v hodnotě 5%, nebo také slevový poukaz v hodnotě 5% na poskytované služby Čistírny. Pravidelně budete také dostávat novinky o kolekcích a mimořádných akcích na e-mail.

Potřebuji zkrátit rukáv u bundy, kam se můžu obrátit?

Na prodejnách Kara si můžete objednat doplňkovou službu, a to úpravu či zkrácení rukávů u oblečení. Veškeré zakázky jsou zhotoveny ve výrobním závodě Trutnov, takže orientační doba zhotovení zakázky je 20-40 dní.

Nabíz kara.cz také jiné produkty než oblečení?

Ano, v e-shopu kara.cz si můžete prohlédnout například pestrou nabídku kufrů, nebo také kabelek, peněženek či aktovek pro muže.

Ohodnoťte obchod Kara.cz

Hodnocení
Kara.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
obchod@kara.cz KARA
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Balíkovna
Česká pošta
Osobní odběr
PPL