K24.cz slevový kód

V internetovém obchodě K24.cz si můžete pořídit široký sortiment produktů. Při nákupu je navíc možné ušetřit, a to díky slevovým kupónům na K24.cz, které mohou v některých případech znamenat i opravdu výraznou finanční úsporu. Kromě toho si lze zajistit dopravu zdarma nákupem nad 5 000 Kč, případně osobním odběrem objednaného zboží v Ostravě. Obchod nabízí notebooky a stolní počítače, ale také servery a tablety, případně PC doplňky a komponenty, stejně jako software. Slevy na K24.cz je možné využít také při nákupu herních konzolí, hodinek, mobilních telefonů, kancelářského vybavení, velkých i malých domácích spotřebičů, TV, video a audio techniky, jakož i fotoaparátů, hraček nebo vybavení pro chytrou domácnost.

Často kladené otázky

Jaké jsou podmínky pro vrácení zboží 15-30 dní po převzetí?

Zboží můžete vrátit do 30 dní pouze v případě, že je dané zboží nepoškozené, nerozbalené, bez známek opotřebení a pečlivě obalené pro ochranu před nebezpečím. 

Kdy je doprava zdarma?

Při nákupu nad 5000 Kč je doprava zdarma.

Můžu si zboží vyzvednout na kamenné prodejně?

Ano, kamenná prodejna se nachází v Ostravě, na ulici U Studia 2253/20, 700 30. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku 9:00 do 16:00.

Ohodnoťte obchod K24.cz

Hodnocení
K24.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
obchod@k24.cz K24.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Doprava
PPL
Česká pošta
Osobní odběr
DPD