Intersport.cz slevový kód

Společnost Intersport GmbH je mezinárodní prodejce sportovního vybavení, který sídlí ve švýcarském Bernu. Založena přitom byla už v roce 1968. Aktuálně působí již ve více než 40 zemích světa. Na českém trhu lze jejích služeb využít od roku 1998. Dnes lze u nás navštívit téměř 30 prodejen, případně nakoupit v rámci e-shopu, kde lze uplatnit i různé slevy na Intersport.cz. V nabídce tohoto obchodu najdete především sportovní vybavení a oblečení předních světových značek (např. Adidas nebo Nike), stejně jako značek exkluzivních (Etirel, Pro Touch, McKinley, Tecno Pro, Genesis atd.). Slevové kupóny na Intersport.cz lze navíc ještě podpořit dopravou zdarma, kterou si zajistíte, pokud učiníte objednávku nad 1 500 Kč.

Cashback sleva na Intersport.cz 2.8 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Intersport.cz ve výši 2.8 %.

Často kladené otázky

Kdy je doprava zdarma?

Doprava zdarma je u objednávek, jejichž cena přesáhla částku 1500 Kč.

Jaké značky prodává intersport.cz?

Mezi značkami, jejichž produkty, naleznete v katalogu intersport.cz jsou Adidas, Alpine Pro, Arena, Mammut, Nike, Puma nebo Under Armour.

Lze vyměnit zakoupené zboží na prodejně za jiné?

Ano, můžete si na prodejně dané zboží vyměnit za jiné, nebo získáte dárkovou kartu v hodnotě zboží, které hodláte vyměnit.

Lze vytvořenou objednávku upravit, nebo do ní něco přidat či odebrat?

Bohužel, tuto možnost e-shop nenabízí. Pokud potřebujete objednávku upravit, je zapotřebí vytvořit novou, další objednávku.

Ohodnoťte obchod Intersport.cz

Hodnocení
Intersport.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 261 221 170 eshop@intersport.cz Intersport Česká republika
Platební možnosti
Hotově při osobním odběru
Kartou na dobírku
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
PayPal
Doprava
Osobní odběr
ParcelShop
PPL