Hayashi.cz slevový kód

Hayashi.cz je specializovaný internetový obchod, v jehož nabídce naleznete potřeby pro bojová umění a sporty. Soustředí se přitom na prodej na českém, evropském i americkém trhu. Slevy na Hayashi.cz vám navíc mohou zajistit finanční úsporu, a to při nákupu vybavení pro MMA, karate, box, kickbox, aikido, judo, taekwondo nebo kung-fu. Co si zde můžete pořídit konkrétně? Jedná se o boxerské rukavice, MMA rukavice, boxovací pytle, kimona, chrániče, ale také oblečení a obuv. Slevové kupóny na Hayashi.cz lze uplatnit při objednávkách produktů značek jako Hayashi, Top Ten, Hammer, King, Twins, Sphinx, Adidas Box či Adidas Wrestling. Při nákupu nad 2 000 Kč navíc nebudete nic platit za dopravu.

Podobné kupóny a slevy

10 % věrnostní slevy s InSPORTline.cz

Výše slevy se sčítá za útraty zákazníka na eshopu a to za uplynulých 730 dní. Věrnostní sleva je dodatková, tzn. že se přičítá i k akčním či výprodejovým slevám. Nelze kombinovat se slevovými kupony, dárkovými pukazy nebo se zbožím 2. jakosti. Systém vždy uplatní vyšší z možných slev. Platí do odvolání.

Další kupony na Insportline.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024
Sleva

Často kladené otázky

Kde najdu kamenné prodejny?

Kamenná prodejna se nachází v Praze na ulici Seydlerova 2149/7 v Praze 5 a druhá kamenná prodejna se nachází v Brně na ulici Traubova 20.

Co když dostanu jiné zboží než bylo objednáno?

Pokud se to stane, kontaktujte prodejce na zákaznické lince +420 273 132 070 nebo napiště e-mail na [email protected].

Ohodnoťte obchod Hayashi.cz

Hodnocení
Hayashi.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
+420 273 132 070 [email protected] Hayashi CZ
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
PPL
GLS
Česká pošta
Osobní odběr
Kurýr