Gant.cz slevový kód

Oděvní značka Gant byla založena v roce 1949, a to v americkém Connecticutu. Aktuálně ovšem sídlí ve švédském Stockholmu, nicméně působí v 70 zemích po celém světě. Oblečení s touto značkou si dnes můžete jednoduše pořídit rovněž v České republice, a to i v rámci e-shopu, který má výhradní zastoupení značky v ČR. Seženete zde tedy 100% originální produkty. Pokud si navíc prohlédnete aktuální slevové kupóny na Gant.cz a následně je uplatníte, budete moci nakoupit za příznivější ceny. K dispozici přitom máte dámské a pánské oblečení pro nejrůznější příležitosti i pro všechna roční období. Využít navíc můžete i pravidelné sezónní výprodeje, jež se vyplatí sledovat.

Slevové kódy na Gant.cz mohou využít i rodiče při nákupu oděvů pro své potomky, a to pro chlapce i děvčata. Objednat si je nicméně možné rovněž módní doplňky, mezi které patří kabelky a tašky, hodinky nebo čepice, stejně jako bytový textil (ručníky, polštáře či povlečení). Kromě slevových kupónů na Gant.cz může být nákup výhodnější i díky dalším možnostem. Využít lze pravidelné slevy, případně cashback na Gant.cz, který umožňuje ušetřit až po učinění objednávky. Spolehnout se navíc můžete i na dopravu zdarma, a to nezávisle na výši nákupu. Navštívit je navíc možné i 32 kamenných prodejen, které se nacházejí na celém území České republiky.

Cashback sleva na Gant.cz 2.2 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Gant.cz ve výši 2.2 %.

Často kladené otázky

Kolik stojí doprava?

Doprava je zdarma. V případě dotazů stran dopravy kontaktujte e-shop na info@gant.cz nebo na zákaznické lince 210 012 200.

Prodává gant.cz také oblečení pro děti do 1 roku?

Ano, na e-shopu gant.cz naleznete přímo kategorii "Děti do 1, 5 roku", kde jsou produkty jako bodyčka, bryndáky, legíny, trika a mnoho dalších produktů.

Nabízí gant.cz také produkty ve slevě?

Na horní liště webu naleznete kategorii "Výprodej", kde jsou produkty ve slevě 30 %.

Kde všude jsou prodejny Gant?

Soupis prodejen naleznete na webu gant.cz. Prodejny jsou v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě, Plzni a Zlíně.

Ohodnoťte obchod Gant.cz

Hodnocení
Gant.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 210 012 200 info@gant.cz @gantczsk
Platební možnosti
Apple pay
Google pay
Kartou online
Rychlý bankovní převod
Twisto
Doprava
Kurýr
Osobní odběr