Fotolab.cz slevový kód

Fotolab.cz je internetový obchod, ve kterém si můžete pořídit různé fotoprodukty. Využít přitom nemusíte pouze tisk fotografií, ale lze si nechat vyrobit i fotokalendáře, fotoobrazy či fotodárky. Slevy a slevové kupóny na Fotolab.cz je ovšem možné uplatnit i při nákupu krytů na mobil, pohledů nebo přání. Ani toto však ještě není kompletní výčet nabízeného sortimentu. Díky slevovým poukazům na Fotolab.cz, případně dalším slevovým akcím si je možné za nižší ceny pořídit i fotoaparáty (digitální zrcadlovky či bezzrcadlovky, ale také kompaktní, analogové a jednorázové fotoaparáty). Zakoupit si lze také objektivy, filtry nebo fotobrašny. Při nákupu nad 3 000 Kč budete mít dopravu zdarma, což platí i pro osobní odběr zboží na jedné z více než 40 prodejen.

 

Často kladené otázky

Mám dotaz týkající se tisku fotografií, kam se můžu obrátit?

Zavolejte na zákaznickou linku 272 071 200 nebo napište e-mail na info@cewe.cz

Kolik stojí pojištění fototechniky pro všechny případy?

Například u fototechniky, jejíž cena se pohybovala do 2500 Kč, stojí pojistné pro  všechny případy na 1 rok - 290 Kč a na 2 roky - 490 Kč.

Můžu nakoupit na splátky?

Ano, nákup na splátky je možný od výše objednávky 2000 Kč do 500 000 Kč. 

Má fotolab.cz také půjčovnu produktů?

Ano, pod tímto odkazem https://pujcovna.fotolab.cz/ si můžete vybírat z produktů, které si chcete zapůjčit. Orientační cena zapůjčení produktu na 7 dnů se pohybuje kolem 1750 Kč.

Ohodnoťte obchod Fotolab.cz

Hodnocení
Fotolab.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Kontakty
272 071 200 eshop@fotolab.cz Fotolab.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Kurýr
Osobní odběr
PPL