Flixbus.cz slevový kód

FlixBus je německá značka, která zahájila svou činnost v roce 2013. Jedná se tedy o mladého dopravce, který provozuje meziměstskou autobusovou dopravu, a to nejen na evropském kontinentu, ale také ve Spojených státech amerických. Pokud navíc využijete slevy na Flixbus.cz, můžete mnohými autobusovými spoji cestovat výhodněji. Společnost FlixBus aktuálně zajišťuje 400 000 autobusových spojů denně. V rámci Evropy přitom působí ve více než 2 500 městech ve 35 zemích. Slevové kupóny na Flixbus.cz je tedy možné uplatnit při cestách do nejrůznějších destinací. Doplňme, že vlastníkem značky je FlixMobility GmbH, jež provozuje i vlakovou dopravu v Německu pod značkou FlixTrain a značku FlixCar.

Cashback sleva na Flixbus.cz 2.8 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Flixbus.cz ve výši 2.8 %.

Často kladené otázky

Kam všude jezdí Flixbus?

S Flixbusem můžete cestovat napříč Evropou. Mezi významnými cílovými zastávkami Flixbusu je Berlín, Mnichov, Praha, Hamburk, Paříž i Amsterdam.

 

Kolik zavazadel si mohu bezplatně vzít?

Na své cestě můžete mít bezplatně jedno příruční zavazdlo a jedno cestovní zavazdlo. Všechna zavazadla byste měli označit vlastním jménem, abyste předešli možné ztrátě.

Mohu si s sebou vzít domácí zvíře?

Z bezpečnostních důvodů není možné převážet domácí zvířata. Výjimkou jsou  doprovodní a slepečtí psi.

Má Flixbus speciální dětské ceny?

Ano, menší cestující i ti cestující, kteří ještě neoslavili své 15. narozeniny, cestují u Flixbusu za výhodnější ceny.

Ohodnoťte obchod Flixbus.cz

Hodnocení
Flixbus.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 3.5/5