Familium.cz slevový kód

Za internetovým obchodem Familium.cz stojí společnost Familium, s.r.o., která byla založena v roce 2013. Nakupujícím přitom od počátku nabízí pestrý sortiment dárkového zboží. Pokud si tedy prohlédnete aktuální slevové kupóny na Familium.cz, můžete si za příznivější ceny pořídit dárky pro muže, mezi které patří originální trička, produkty pro kutily, cyklistiku či outdoorové aktivity, dárky pro ženy jako delikatesy, kabelky, dámské doplňky či kosmetiku, stejně jako dárky pro děti, kam patří kreativní, interaktivní nebo dřevěné hračky, které se budou líbit chlapcům i děvčatům. Zaměřte se tedy na slevové kódy na Familium.cz, díky nimž je možné ušetřit zajímavé částky při nákupu rozličných překvapení.

V rámci tohoto e-shopu si lze vybrat dárky pro své blízké i pro nejrůznější příležitosti. Využijete-li tedy slevové poukazy na Familium.cz, případně další slevové akce, můžete si levněji pořídit dárky s věnováním, dárky pro maminku, tatínka, babičku či dědu. K dispozici ale máte rovněž dárky pro celou rodinu, dárky k narozeninám, dárkové knihy, případně dárky k narození dítěte. Při nákupu těchto překvapení je možné využít i cashback na Familium.cz, který umožňuje získat určité procento z utracené částky zpět na účet. Ušetřit je možné rovněž za doručení. Pokud totiž vybrané zboží zaplatíte bankovním převodem či platební kartou a výše objednávky přesáhne 1 000 Kč, za doručení nebudete platit ani korunu.

Cashback sleva na Familium.cz až 11.0 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Familium.cz ve výši až 11.0 %.

Často kladené otázky

Jaké typy produktů nabízí familium.cz?

Na webu familium.cz naleznete pestrou nabídku dárků pro muže, ženy, dárky k narozeninám, dárky pro děti a mnoho dalších variant.

Za jak dlouho bude odesláno zboží?

Vaše objednávka bude odeslána do dvou pracovních dnů.

Je doprava zdarma?

Doprava zdarma je pouze při objednávce nad 1200 Kč.

Ohodnoťte obchod Familium.cz

Hodnocení
Familium.cz
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu:
Kontakty
+420725957422 info@familium.cz Familium.cz, dárky pro celou rodinu
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Zásilkovna
Osobní odběr
DPD
Balíkovna