Eukanuba.cz slevový kód

Obchod Eukanuba.cz se zabývá internetovým prodejem krmiv pro zvířata. Nabízí přitom především potravu pro psy. Slevové poukazy na Eukanuba.cz proto mohou znamenat výhodnější nákup granulí pro štěňata, ale samozřejmě také pro dospělé či starší psy, stejně jako granulí pro citlivé zdraví a fyzický výkon. K dispozici navíc máte i veterinární krmivo. Značka Eukanuba nevyrábí pouze granule pro psy, ale také pro kočky, a to jak pro koťata, tak pro dospělé kočky i kočičí seniory. Díky slevovým kupónům na Eukanuba.cz si je možné výhodněji pořídit i produkty z řady Fashion, jakož i výrobky značky IAMS. Navíc si můžete zajistit dopravu zdarma. Podmínky pro ni se přitom liší dle zvoleného dopravce a způsobu dopravy.

Často kladené otázky

Je doprava zdarma?

Doprava je zdarma v případě, že cena vaší objednávky překročí částku 799 Kč. V ostatních případech se za dopravu platí 89 Kč (DPD dopravce) nebo 99 Kč (Česká pošta).

Co je to Eukanuba Veterinary Diet Restricted Calorie?

Je to typ veterinárního krmiva, které bezpečně a efektivně redukuje hmotnost vašeho psa, toto krmivo neobsahuje zvýšené hodnoty vlákniny. Zakoupit můžete balení po 5 kg nebo 12 kg. 

Mohu odstoupit od kupní smlouvy?

Ano, na odstoupení od kupní smlouvy máte 14 dnů. Pokud chcete odstoupit od smlouvy, stačí vyplnit "Formulář odstoupení od smlouvy" a zašlete jej e-mailem na e-info@eukanuba-shop.cz, nebo můžete osobně zajít na kteroukoliv kamennou prodejnu Eukanuby.

Ohodnoťte obchod Eukanuba.cz

Hodnocení
Eukanuba.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Kontakty
222 267 567 info@eukanuba-shop.cz Eukanuba
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Twisto
Doprava
Česká pošta
DPD