Eukanuba.cz slevový kód

Obchod Eukanuba.cz se zabývá internetovým prodejem krmiv pro zvířata. Nabízí přitom především potravu pro psy. Slevové poukazy na Eukanuba.cz proto mohou znamenat výhodnější nákup granulí pro štěňata, ale samozřejmě také pro dospělé či starší psy, stejně jako granulí pro citlivé zdraví a fyzický výkon. K dispozici navíc máte i veterinární krmivo. Značka Eukanuba nevyrábí pouze granule pro psy, ale také pro kočky, a to jak pro koťata, tak pro dospělé kočky i kočičí seniory. Díky slevovým kupónům na Eukanuba.cz si je možné výhodněji pořídit i produkty z řady Fashion, jakož i výrobky značky IAMS. Navíc si můžete zajistit dopravu zdarma. Podmínky pro ni se přitom liší dle zvoleného dopravce a způsobu dopravy.

Podobné kupóny a slevy

Sleva až 20 % na Vánoční dárky pro mazlíčky v Superzoo.cz

Ušetřete až 20% na vánočních dárcích pro mazlíčky na Superzoo.cz. Nabídka zahrnuje různé hry a doplňky pro psy, kočky, hlodavce a další.

Další kupony na Superzoo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 12. 2023
Sleva

Sleva 10 % na všechny produkty pro nové zákazníky na Zoohit.cz

Získáte slevu 10% na všechny produkty pro nové zákazníky na Zoohit.cz s použitím tohoto slevového kódu. Pracovat srdcem pro naše zvířecí přátele online.

Další kupony na Zoohit.cz
Zobrazit kupón
Platný do 31. 12. 2023
Kupón

Sleva 30 % na vybrané produkty v obchodě Superzoo.cz

Ušetřete až 30% na vybrané produkty v obchodě Superzoo.cz, který je známý širokou nabídkou zboží pro nejrůznější zvířata. Jorgeje celého prodeje nabídka platí.

Další kupony na Superzoo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 30. 11. 2023
Sleva

Slevy až 30 % na vybrané produkty v obchodě Superzoo.cz

Užijte si skvělé slevy až 30 % na vybrané produkty v Superzoo.cz. Superzoo.cz nabízí vše, co vaše zvířata potřebují, od krmiva po hračky.

Další kupony na Superzoo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 30. 11. 2023
Sleva

V Superzoo.cz sleva až 30 % na vybrané produkty

Obchod Superzoo.cz má pro váš mazlíček veškeré potřeby. Využijte slevu až 30% na vybrané produkty. Připravte radost svému mazlíčku za skvělé ceny. Sleva platí bez nutnosti použití kupónového kódu.

Další kupony na Superzoo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 30. 11. 2023
Sleva

Často kladené otázky

Je doprava zdarma?

Doprava je zdarma v případě, že cena vaší objednávky překročí částku 799 Kč. V ostatních případech se za dopravu platí 89 Kč (DPD dopravce) nebo 99 Kč (Česká pošta).

Co je to Eukanuba Veterinary Diet Restricted Calorie?

Je to typ veterinárního krmiva, které bezpečně a efektivně redukuje hmotnost vašeho psa, toto krmivo neobsahuje zvýšené hodnoty vlákniny. Zakoupit můžete balení po 5 kg nebo 12 kg. 

Mohu odstoupit od kupní smlouvy?

Ano, na odstoupení od kupní smlouvy máte 14 dnů. Pokud chcete odstoupit od smlouvy, stačí vyplnit "Formulář odstoupení od smlouvy" a zašlete jej e-mailem na [email protected], nebo můžete osobně zajít na kteroukoliv kamennou prodejnu Eukanuby.

Ohodnoťte obchod Eukanuba.cz

Hodnocení
Eukanuba.cz
Hodnocení obchodu
Podobné obchody
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4.5/5
Kontakty
222 267 567 [email protected] Eukanuba
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Twisto
Doprava
Česká pošta
DPD