Dreamstock.cz slevový kód

Dreamstock.cz je internetový obchod, který se zabývá online prodejem dámského a pánského oblečení. V nabídce e-shopu naleznete módu pro nejrůznější příležitosti a navíc je možné využít výprodej nebo věrnostní program. Zajímavou finanční úsporu však mohou znamenat i slevové kupóny na Dreamstock.cz, které se týkají nejrůznějších druhů zboží.
Kromě dámského a pánského oblečení máte k dispozici rovněž široký sortiment obuvi, stejně jako spodní prádlo, ale také kabelky, kufry, tašky, peněženky a různé doplňky (hodinky, šperky, pásky nebo čepice). Slevy na Dreamstock.cz lze navíc podpořit i dopravou zdarma, na níž budete mít nárok při nákupu nad 2 800 Kč, případně při vyzvednutí zboží v kamenné prodejně v Praze 6.

Často kladené otázky

Je pravda, že dreamstock.cz končí?

Ano, to je pravda, ale tento e-shop nahradily nové e-shopy, například fotoveci.cz nebo treesome.cz, za oběma e-shopy stojí stejní prodejci jako za původním dreamstock.cz. 

Je možné získat slevový kupon?

Aktuálně jsou likvidovány produkty ze skladu a na všechno zboží platí slevový kupon v hodnotě 20 % pod heslem " Konec20".

Kde si můžu zboží vyzvednout?

Využít můžete výdejní místa Zásilkovny nebo zajít osobně na výdejní místo pobočky v ulici Nádražní 3, Praha 5. 

Ohodnoťte obchod Dreamstock.cz

Hodnocení
Dreamstock.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
+420 777 036 830 info@dreamstock.cz @Dreamstock.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Rychlý bankovní převod
Doprava
Česká pošta
DPD
Balíkovna