Draps.cz slevový kód

Společnost DRAPS byla založena už v roce 1998, a to jako rodinná firma, která se zabývala výrobou a prodejem oblečení. Do dnešních dnů se na této skutečnosti vůbec nic nezměnilo. Veškeré oblečení se značkou DRAPS, které si můžete pořídit, se totiž stále šije v České republice, a to konkrétně v Olomouci, na čemž se dle všeho nebude nic měnit ani do budoucna. Společnost se však v průběhu let rozrůstala a aktuálně je samozřejmě možné nakoupit i v rámci internetového obchodu. Pokud navíc při on-line nákupu využijete slevy a slevové poukazy na Draps.cz, můžete si zajistit příznivější ceny veškerých nabízených produktů.
Slevové kupóny na Draps.cz a další slevové akce lze konkrétně uplatnit při nákupu dámských kalhot, kraťasů, triček, boler, halenek, šatů, sukní, kabátů, sak, bund a vest, dále pánských kalhot, kraťasů, triček nebo bund, stejně jako dětských oděvů. Výhodnější nákup nemusí znamenat pouze slevové kódy na Draps.cz, ale při nákupu nad 1 500 Kč budete mít dopravu zdarma a zároveň lze využít i cashback na Draps.cz, což je specifická forma úspory. Pokud vám navíc nebude vybrané zboží z jakéhokoli důvodu vyhovovat, můžete ho vrátit v prodloužené lhůtě 30 dnů. Vybrat si přitom lze i v kamenných prodejnách, a to nejen v Olomouci, ale také v Mladé Boleslavi, Přerově a Zlíně.

Podobné kupóny a slevy

Aktuální novinky s newsletterem od A3sport

Slevy, akce, slevové kupony nebo jiné prozákznicky zajímavé zboží vybrané pro vás z první ruky.

Další kupony na A3sport.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Pánského sportovního oblečení za akční ceny s D-sport.cz

Využijte slevu 10 až 50 % na pánská trička, kraťasy, kalhoty, spodní prádlo, mikiny, bundy, plavky a mnoho dalších produktů. Nabídka platí až do vyprodání zásob nebo do odvolání.

Další kupony na D-sport.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Dětské oblečení s až 50 % slevou na D-sport.cz

V průběhu akce se sortiment sportovní módy pravidelně obměňuje podle aktuální nabídky. Můžete si tedy vybrat z různých produktů za zvýhodněné ceny. Nakupujte sportovní módu výhodněji a ušetřete.

Další kupony na D-sport.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Dámská móda se slevou 10 až 50 % od D-sport.cz

Výběr ze stovek vybraných produktů z kategorie sportovní dámské módy s různou slevou. Podukty jsou během akce měněny dle aktuální nabídky.

Další kupony na D-sport.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2025
Sleva

Aktuální akce či slevy se Sportisimo.cz

Nakupujte vybraný sportovní sortiment pro ženy, muže i děti levněji.

Další kupony na Sportisimo.cz
Zobrazit slevu
Platný do 31. 10. 2024
Sleva

Často kladené otázky

Jaké výhody přináší věrnostní program draps.cz?

Členům věrnostího programu Draps je vráceno 5 % z ceny nákupu zpět. Členem klubu se stanete, pokud se zaregistrujete do e-shopu. 

Je zboží české výroby?

Ano, všechny produkty z katalogu draps.cz jsou ručně šity v Olomouci. Všechny produkty jsou šity z originálních, osvědčených a kvalitních látek.

Kde jsou prodejní místa draps.cz?

Prodejní místa naleznete v Mladé Boleslavi v Bondy Centru, v Olomouci v Galerii Šantovka, v Přerově v Trumf Centru a ve Zlíně v NC Čepkov.

Ohodnoťte obchod Draps.cz

Hodnocení
Draps.cz
Hodnocení obchodu
Další informace
✂️ Počet kuponů a slev: 0
⭐ Hodnocení obchodu: 4/5
Kontakty
774 210 144 [email protected] [email protected]
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Zásilkovna
DPD