Cockyshop.cz slevový kód

V internetovém obchodě Cockyshop.cz si můžete pořídit široký sortiment kontaktních čoček od předních výrobců jako Biofinity, ACUVUE, Air Optix, Ciba Vision nebo Dailies. Slevy a slevové kódy na Cockyshop.cz mohou znamenat finanční úsporu při nákupu jednodenních, dvoutýdenních, měsíčních, tonických, bifokálních, multifokálních, kontinuálních či barevných čoček.
Pokud využijete slevové kupóny na Cockyshop.cz můžete si pořídit i další produkty. Konkrétně se jedná o příslušenství (roztoky, kapky či pouzdra), ale také dioptrické a slunečné brýle, a to pro muže, ženy i děti. K dispozici navíc máte i prostředky pro čištění brýlí. Při objednávce nad 1 600 Kč budete mít dopravu zdarma, což platí i pro osobní odběr zboží v prodejně v Praze 8.

Často kladené otázky

Lze na cockyshop.cz získát zkušební pár kontaktních čoček?

Ano, zkušební pár kontaktních čoček vám vydá optometrista v aplikačním středisku kontaktních čoček na základě vyšetření na kontaktní čočky. Aplikační středisko se nachází v Praze na ulici Pobřežní 620/3, Praha 186 00.

Má cockyshop.cz také kamennou prodejnu?

Ano, v Praze na ulici Pobřežní 620/3, PSČ 186 00.

Je možné si pro objednané čočky přijít osobně?

Určitě ano. Cockyshop.cz má 99% čoček skladem, můžete si je vyzvednout v kamenné prodejně v Praze na ulici Pobřežní 620/3, PSČ 186 00. 

Ohodnoťte obchod Cockyshop.cz

Hodnocení
Cockyshop.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
226 200 370 info@cockyshop.cz @Cockyshop.cz
Platební možnosti
Bankovní převod
Benefit Plus
Benefity.cz
Hotově při osobním odběru
Kartou online
Kartou při osobním převzetí
Na dobírku
Doprava
Česká pošta
Kurýr
Osobní odběr
PPL
Uloženka