Benami.cz slevový kód

Pokud si chcete pořídit nové ponožky, nakoupit můžete v e-shopu Benami.cz. Tato česká společnost se výrobou punčových produktů zabývá již od roku 1991, tedy více než 30 let. Využívá přitom vlastní stroje. Ačkoli se ve svých počátcích zabývala především výrobou pletených svetrů, aktuálně se soustředí výhradně na pánské, dámské a dětské ponožky.
Slevy na Benami.cz tak můžete využít při nákupu kvalitních a vizuálně zajímavých textilii. K dispozici máte veselé, sportovní i oblekové ponožky, a to v různých barevných provedeních i variantách. Objednat si lze podkolenky, vysoké, střední i kotníkové ponožky, ale také ťapky. Zajímavou finanční úsporu mohou znamenat slevové poukazy na Benami.cz či doprava zdarma při objednávce nad 1 000 Kč.

Cashback sleva na Benami.cz 2.2 %

Kromě slevových kódů lze využít i cashback na Benami.cz ve výši 2.2 %.

Často kladené otázky

Jaký rozdíl je mezi klasickými a merino ponožkami od Benami.cz?

Klasické ponožky jsou vyrobeny z běžných textilních materiálů jako bavlna nebo polyester, zatímco merino ponožky jsou vyrobeny z vlny ovce merino. Merino vlna je známá pro své vlastnosti jako je teplo, pohodlí a odolnost proti plísním a bakteriím. Tyto vlastnosti dělají merino ponožky ideální pro outdoorové aktivity a cestování.

Lze na Benami.cz zakoupit dárkový poukaz?

Ano, Benami.cz nabízí dárkové poukazy v hodnotě 2 000, 1 000, 500 a 200 Kč. Tyto poukazy lze zakoupit na eshopu.

Ohodnoťte obchod Benami.cz

Hodnocení
Benami.cz
Hodnocení obchodu
Kontakty
+420 739 009 329 info@benami.cz Benami
Platební možnosti
Bankovní převod
Kartou online
Doprava
Česká pošta
Osobní odběr
PPL
Zásilkovna