Jak ušetřit v KFC? Využít můžete hned několik slevových akcí!

KFC neboli Kentucky Fried Chicken je řetězec oblíbených fastfoodových restaurací. Pokud máte jeho pokrmy také rádi, případně je chcete teprve vyzkoušet, můžete využít hned několik slevových akcí. 

KFC – Kentucky Fried Chicken

Historie společnosti KFC se začala psát v roce 1930. Tehdy se jistý Harland Sanders (dnes známý jako Plukovník Sanders) stal majitelem čerpací stanice značky Shell na silnici U.S. Route 25 v North Corb ve státě Kentucky. Zde přitom cestovatelům nabízel i jídlo. Mezi nabízenými pokrmy bylo také smažené kuře, které Sanders postupem času podával se směsí 11 bylin a koření, jež se stala velmi oblíbenou. První provozovna Kentucky Fried Chicken byla otevřena v roce 1952 a v průběhu desetiletí společnost expandovala do světa. Aktuálně se tak jedná o jeden z vůbec největších fastfoodových řetězců.

V současné době je možné navštívit desítky poboček KFC i v České republice. Ty přitom už dávno nenabízejí pouze smažené kuře, ale spoustu dalších dobrot včetně burgerů, sendvičů, wrapů, pokrmů s rýží nebo zmrzlin, dezertů a různých nápojů. Využít lze navíc i služby Objednej&Vyzvedni, kdy si jídlo objednáte a vyzvednete na jedné z provozoven, stejně jako KFC rozvoz, takže si můžete nabízené produkty objednat rovněž domů. Ať už přitom navštívíte jednu z provozoven Kentucky Fried Chicken, anebo se rozhodnete využít další služby, můžete ušetřit, a to hned několika způsoby…

Slevové kupóny

Za smažené kuře a další pokrmy můžete ušetřit, pokud využijete slevové kupóny do KFC. Tyto „slevy navíc“ nabízejí jednotlivé obchody svým zákazníkům a zákaznicím z důvodu, aby je nalákaly k nákupu. Na slevy pochopitelně mnoho lidí slyší, takže se jedná o úspěšnou marketingovou strategii. Slevové kupóny do KFC přitom nenaleznete pouze na webu KFC.cz, případně na různých slevových portálech, ale také v aplikaci KFC z AppStore nebo Google Play. V tomto případě přitom budete mít přístup k exkluzivním slevovým kupónům, díky nimž si můžete zajistit skutečně zajímavou finanční úsporu.

Slevy

Společnost Kentucky Fried Chicken nabízí svým zákazníkům a zákaznicím také pravidelné slevy. Na jejím webu stačí v záhlaví kliknout na kategorii „Výhodná nabídka“, čímž si budete moci prohlédnout pokrmy, které jsou aktuálně ve slevě. Následně si je lze také objednat, ať už skrze službu Objednej&Vyzvedni anebo KFC rozvoz. Slevy na KFC pochopitelně naleznete i přímo na jednotlivých pobočkách, které můžete kdykoli navštívit. 

Doprava zdarma

Pokud si objednáte smažené kuře nebo další pokrmy prostřednictvím služby KFC Rozvoz, můžete ho zaplatit skrze platební bránu PayU, při převzetí kartou nebo hotově. Učiníte-li přitom objednávku za více než 499 Kč, budete mít dopravu zcela zdarma. Pár desítek korun tedy můžete ušetřit i tímto způsobem. Běžně totiž stojí doručení z KFC 69 Kč. Vždy se tedy vyplatí objednat si více jídel, kupříkladu se svými přáteli, než dát přednost jednomu pokrmu a platit za dopravu. 

Black Friday

Black Friday neboli Černý pátek je marketingová akce, které se každoročně koná na konci listopadu. Účastní se jí přitom především internetové a kamenné obchody. Obvykle je v jejím průběhu zlevněno vybrané zboží o mnoho desítek procent. Finanční úspora tedy může být opravdu výrazná. Této marketingové akce se přitom účastní i společnost KFC. Příslušný kupón bývá v tomto období přítomen v aplikaci KFC CZ a na webu KFC.cz. Akce přitom platí po předložení kupónu u výdejních a Drive-Thru oken, anebo při objednání skrze službu KFC Rozvoz.

Výhodná nabídka pro studenty

KFC nabízí výhodný oběd také pro studenty, kteří vlastní ISIC/Alive kartu. Po jejím předložení na jedné z poboček, které se nacházejí po celé České republice, získáte speciální nabídku, totiž dva sendviče Twister (pikantní kuřecí prsa, kousky rajčete, salát, majonézová omáčka a tortilla) nebo Zinger (čerstvé kuře obalené v pikantní směsi, zelený salát, majonézová omáčka, a to vše v křupavé housce.) za cenu 110 Kč. Oba pokrmy přitom můžete také nakombinovat. V průběhu studentských let si lze tedy pochutnat za opravdu příznivou cenu. 

Další tipy, jak ušetřit na KFC

Některé výše zmíněné slevové akce lze mezi sebou rovněž kombinovat. Pokud tedy kupříkladu využijete slevové kupóny, pravidelné slevy nebo marketingovou akci Black Friday a zároveň si objednáte jídlo a pití za více než 499 Kč, budete mít kromě finanční úspory rovněž dopravu zdarma. Zkrátka a dobře máte celou řadu možností, jak si dát některý z pokrmů z KFC za příznivější cenu. Patří-li tedy tento fastfoodový řetězec mezi vaše oblíbené restaurace, neváhejte využít některou z výše uvedených slevových akcí. 

Tip na závěr: společnost Kentucky Fried Chicken svým zákazníkům a zákaznicím doporučuje, aby si svou objednávku skrze KFC rozvoz či službu Objednej&Vyzvedni při převzetí řádně zkontrolovali, což platí i pro vrácenou hotovost, protože na pozdější reklamace nebude brán zřetel.