Jak nakupovat se slevou

Makro leták

Makro se specializuje na podnikatelské subjekty, jimž nabízí pestrou škálu potravinářského i nepotravinářského zboží. Jestliže tedy máte IČ, ať už jste živnostník, nebo máte společnost, můžete si zřídit kartu Makro a v této prodejně nakupovat za skvělé ceny. Pod jednou střechou najdete vše, co potřebujete nejen ke svému podnikání. Pravidelně svým zaregistrovaným klientům rozesílá Makro leták, v němž můžete zhlédnout pestrou škálu akčních slev.

V České republice Makro disponuje sítí třinácti velkoobchodními centry, které zaujímají celkovou plochu asi 15 000 metrů čtverečních. Tato centra nabízí velkoobchodní prodej pestrá škály potravinářského a nepotravinářského spotřebního zboží. V Makru mohou nakupovat pouze registrovaní uživatelé, jako jsou podnikatelé, obchodníci a firmy podnikající v gastronomii, maloobchodníci, velkoobchodníci i velkoodběratelé. Zhlédněte aktuální leták Makro a pojďte nakupovat.

Kde najít akční leták Makro?

Pravidelně je vám rozesílán akční leták Makro, ve kterém můžete zhlédnout slevy na zboží ze všech oblastí. Makro poskytuje výrazné slevy na potraviny, elektroniku a na celou řadu dalšího nepotravinového zboží. Leták Makro ale můžete najít nejen ve svých poštovních schránkách, ale také na internetu. Když chcete na internetu přistoupit k aktuálním letákům Makro, musíte se přihlásit číslem své karty.

Letáky Makro na internetu

Na webu www.makro.cz leták najdete v elektronické podobě. Pokud jste tedy vaše letáky vyhodili, nebo jste je ztratili, nezoufejte, protože i Makro patří k moderním prodejnám a nabízí vám své letáky na internetu. Nikdy nebylo prohlížení letáků jednodušší. Usedněte za počítač, najděte si Makro leták aktuální leták a pohodlně si prohlížejte slevové nabídky. Letáky Makro si můžete také vytisknout, pokud vám nevyhovuje prohlížení elektronicky.

Makro je společnost, která v současné době působí ve 29 zemích s téměř 690 velkoobchody. V České republice najdete Makro ve velkých městech, jako je Praha, Brno, Zlín a podobně. Makro cz aktuální leták vás naláká na nakupování.

view counter